Potrącenie pieszej na "dziewiątce" w Majdanie Królewskim

11

2013-08-20

Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś około godz. 12. w Majdanie Królewskim na drodze krajowej nr 9. Jak wstępnie ustalono kierująca samochodem osobowym potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych. Piesza z obrażeniami ręki trafiła do szpitala. Przez ponad dwie godziny ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło tuż przed południem w centrum Majdanu Królewskiego. Jak ustalili policjanci przechodzaca przez jezdnię na przejściu dla pieszych 15-letnia mieszkanka gminy Majdan Królewski została potrącona przez kierującą oplem, 54-letnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego. Kobieta jechała w kierunku Tarnobrzega, była trzeźwa. 15-latka z obrażeniami ręki i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady i zebrali materiał dowodowy, który pomoże ustalić przyczyny wypadku.

POLICJA

11 KOMENTARZE

 1. Ni dość, ze ludzie jezdzo jak waryjoty, to jesce cielęta z majdanu ****skiego na szose pasterze wolno wypuszczajo! A potem sie dziwio, ze niescynście sie staneło.

 2. zawżdy nowo dymba tyz wieś była i je byndzie
  a miszkońcy, co czeci je ze wsi (nie mylić z WSI choć znalazło by się paru i z SB) a nie jeden teskni za wsiom …. blokersy jedne

 3. Dęba była .. COP-u Nie było a Dęba była sobie istniała – Dęba.
  Inżynieria przyszła z COP i WYBUDOWAŁA – FABRYKĘ i stała się SWIATŁOŚĆ! Trzeba być ****em by być prawicowym w Nowej Dębie
  lub niespełna rozumu.

 4. A pamiętacie jak DDR'y przyjechały na poligon w Dębie? Ówczesną Rzeszowską zablokowali żołnierze z chorągiewkami. I tanki po gumowych pasach **** by drogi nie dewastować? Suchary pakowane po 4 w paczce i Kawę w saszetkach? jak rzucali?
  Ech! Internetu nie było ..
  Tak było :D:D

 5. Tak na marginesie – [quote]Przez ponad dwie godziny ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.
  [/quote]
  Się chłopacy pokazali na ulicy- żal odpuścić .. 2h wahadłowo …
  Ręce opadają..

 6. a cego majom se dac na luz przeciez wszyćy wiedzom jako historyjo je i skund som ludziska przyśli do nowy dymby – ano ze wsi, tylo że dzisiok wielkie Pony ze zmiasta som, a wieśnioki i buroki mieszkajom pozak Nowom Dymbom

 7. Suchojcie Panocku: Jo żem ze wsi i tamok miszkom, takoż rad byde jeśli mi pozwolicie gaworzyć we swoi mowie. Ja wosze wilkomiejsko szprache rozumiem, ale nie lubuje nej zażywać.

 8. Powitać Panocki , zatem widzem że nie tylko my swójo gware momy.
  Ale i w Dymbie Majdańskiej tyz po nasemu godajo .
  Pozdrowiomy wos z Murzasichla z Karcmy u Studniara …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here