Pożar w zakładzie w Chmielowie

1

Cztery osoby zostały poparzone w wyniku pożaru do jakiego doszło w zakładzie przetapiającym metale odpadowe w miejscowości Chmielów w gminie Nowa Dęba. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku.

Po godzinie 14, dF METAL POŻAR 2015yżurny jednostki Policji został powiadomiony o wybuchu pieca, w zakładzie przetapiającym metale odpadowe Fenix Metals. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że do wybuchu doszło podczas załadunku wsadu do pieca służącego do przetapiania metali odpadowych. Siła eksplozji była tak duża, że naruszyła konstrukcję hali produkcyjnej.

Na miejscu wypadku ranne zostały cztery osoby. Są to pracownicy zakładu w wieku 30, 40 lat. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz strażacy PSP. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną wybuchu. Funkcjonariusze będą wyjaśniać wspólnie z przedstawicielami innych służb przyczyny wybuchu pieca, ustalać będą również czy pracujące tam osoby miały uprawnienia do wykonywania czynności w tym zakładzie.

W czynnościach uczestniczy inspektor z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu.

Źródło: POLICJA

——————————————
Głosuj na PiS

mrozowicz radosław

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here