Program obchodów majowych w Nowej Dębie

63

63 KOMENTARZE

 1. Czytam na plakacie „Burmistrz Nowej Dęby zaprasza na….”
  Czytam dalej i nie dowierzam że kolejny rok ta sama popelina i badziewie.
  Ja już wam dawno mówiłem że Ordon się wypalił, że nic świeżego i nowego z siebie nie wykrzesa.
  Uroczyste wciągnięcie flagi na maszt to wszystko na co go stać. Ten program majówki to symbol rzadów Ordona na które składa się marazm. Myślę, że nie przesadzę jak powiem że u Wolana na wsi pod wiatą lepsze imprezy się odbywają. Żal!

 2. Cóż za ciekawa i bogata oferta dla mieszkańców. Panie ordon nie kompromituj się pan. na wsi będzie o wiele ciekawiej niż na pańskich wydarzeniach. To już jest marazm, sztuka dla sztuki byle się odbyło. Zero polotu, pomyślunku po prostu nic! Idź pan lepiej na kawę ze starostą i poopowiadacie sobie o historii bo do organizacji czegokolwiek się nie nadajecie!

 3. Dziękuję za te informacje. Już wiem że na majówkę trzeba z Dęby spier… gdziekolwiek bo nigdzie nie będzie takiej nudy jak tutaj. Nawet zwykłego festynu z kiełbaską ten burmistrz nie jest w stanie zorganizować. Chociaż może i dobrze bo jak kiedyś była kiełbaska to kosztowała 25 zł.

 4. no i gdzie jest przewodniczący ?! gdzie boska rada ? gdzie ich inicjatywa na obchody święta ?! na pewno przed kamerką będą świecić pierwsi gębami, jeszcze pewnie warchoła zaproszą….

  • Mariana z Cygan dawno nikt nie widział. Tomek Gazda też rzadko zagląda na sesję. A tak swoją drogą, jeśli domagasz się by radni pracowali za burmistrza którzy bierze 20 tysięcy miesięcznie to coś z tobą nie tak. Burmistrz sobie nie radzi i trzeba go zmienić.

  • iwonka, nie domagam się… pytam, gdzie jest to towarzystwo… skoro widzą takie łajno zorganizowane przez burmistrza… ale najlepiej nic nie robić.. później się dobierze do koryta jeden z drugim i dalej będzie tak samo… bo po co zmieniać….

  • Nikt Ważny Nie Będzie by Się Uśmiechnąć i pokazać ale w Kościele Napewno w Pierwszej ławce usiądzie jak i Reszta Rajców, a Ten od Gastronomi może Wreszcie da Radę Klęknąć przed Ołtarzem… Zobaczymy relacje Fotograf portalu będzie . Oni Tylko wytykać potrafią tacy to Rajcy i o swój interes się Troszczą a nie o Mieszkańca

  • O tym jakie „łajno” zorganizował burmistrz radni się dowiedzieli z plakatów tak jak reszta mieszkańców. Myślisz że się pytał radnych co zorganizować albo konsultował z nimi program? Może z Helką i Marianem się konsultował. Sołtys Ordon chciał zabłysnąć w roku wyborczym i sam sobie zorganizował imprezkę i dumnie na plakacie podkreślił, że nie kto inny jak właśnie on to wszystko robi. A, że zrobił to w swoim marnym stylu to wyszło jak wyszło. Radni mieli tu tyle do gadania co ty. Burmistrz to władza wykonawcza, to on dysponuje budżetem i on wydaje polecenia podwładnym. To on też wydaje pozwolenia na imprezy w miejscach publicznych. Taki jest system że radni nie mają tutaj większych uprawnień niż burmistrz. Może ci się to podobać lub nie ale takie są fakty. Żeby to miasto mogło ruszyć z kopyta trzeba zmienić burmistrza. W przeciwnym razie za rok również będziesz mógł podziwiać uroczyste wniesienie flagi na maszt…

 5. Jedzmy wszyscy do Wolana pod wiatę , tam i kiełbasa będzie i wypitka bedzie i zdjęcie z posłem można będzie sobie do paszportu zrobić i relacja zdjęciowa w info nowa dęba obfita będzie . W południe zróbmy turniej piłkarski o puchar posła a wieczorem zabawa do białego rana

  • Lepsza napitka i tańce u Wolana niż wciąganie flagi na maszt przez Ordona. Do Wolana nawet posły jadą na imprezę. Do Ordona na betonplac przyjdą tylko ci co muszą bo są funkcyjni.

 6. Co w Nowej Dębie i Jadachach będzie już z komentarzy wiemy. A co będzie u też sowicie wynagradzanego starosty Sudoła? Organizuje coś czy tylko jeździ do zdjęć na konwent pisiorów?

  • Myślę, że będzie dreptał w za długich portkach i kwadratowych butach. W gratisie wygłosi płomienne przemówienie po którym wszyscy zasną.

 7. ciekawe ilu z was zatanczyloby na prawdziwym festynie skoro zaden z was nie potrai. Prawdziwie umieli bawic sie na festynach obecni MOHEROWIE.

  • Masakra znowu popelina. Widać biegi uliczne zagościły na dobre na majówki czy dni ND, w końcu nie trzeba kasy za dużo wydawać – ludzie pobiegną dostaną tani pucharek i impreza odbębniona.

  • Czy sołtys Ordon zarabiający 20 tysięcy złotych pracuje czy udaje że pracuje? Co ma rada do tego, że sołtys sobie nie radzi? Trzeba zmienić sołtysa na burmistrza to się zacznie dziać. Od mieszkańców zależy czy wybiorą „uroczyste wciąganie flagi na maszt” czy coś bardziej ambitnego i ciekawszego.

 8. Czy rada miasta to w ogóle istnieje ??? Jak przyjedzie facet z Niska to i rada miasta istnieje i też są obszerne relacjie z tych spotkań . Co ten facet ma w sobie , że tych naszych chłopców tak pociąga

  • O tym jakie „łajno” zorganizował burmistrz radni się dowiedzieli z plakatów tak jak reszta mieszkańców. Myślisz że się pytał radnych co zorganizować albo konsultował z nimi program? Może z Helką i Marianem się konsultował. Sołtys Ordon chciał zabłysnąć w roku wyborczym i sam sobie zorganizował imprezkę i dumnie na plakacie podkreślił, że nie kto inny jak właśnie on to wszystko robi. A, że zrobił to w swoim marnym stylu to wyszło jak wyszło. Radni mieli tu tyle do gadania co ty. Burmistrz to władza wykonawcza, to on dysponuje budżetem i on wydaje polecenia podwładnym. To on też wydaje pozwolenia na imprezy w miejscach publicznych. Taki jest system że radni nie mają tutaj większych uprawnień niż burmistrz. Może ci się to podobać lub nie ale takie są fakty. Żeby to miasto mogło ruszyć z kopyta trzeba zmienić burmistrza. W przeciwnym razie za rok również będziesz mógł podziwiać uroczyste wniesienie flagi na maszt…

  • …kto ustalił wysokość wynagrodzenia dla burmistrza?
   i kto zadecydował o zmianie nazwy Alei Metalowców, na ulicę Smiśniewicza?
   Mieszkańcom zorganizowano dyskusję, jak nazwać nowe, powstające na strefie ulice a zmieniono nazwę ulicy prowadzącej do strefy.

  • Jak burmistrz zarabiał 6 tysięcy to jeszcze mógł uzasadniać, że takie pieniądze to on nie będzie nic robił. Ale po to dostał podwyżkę żeby się wziąć do roboty i pracować a nie robić popelinę i zrzucać wszystkie swoje porażki na radnych, a sukcesy jeśli się pojawią to przypinać sobie. Pan Ordon ma swoje zasługi, ale już się wypalił. Za długo na stołku. Czas na zmianę.

 9. Czy burmistrz i urząd miasta to w ogóle istnieje ??? Gość zarabia 20 tys miesięcznie i ma 50 urzędników pod sobą. Co oni wszyscy robią? Jak przyjedzie facet z Kolbuszowej okazuje się że burmistrz i urząd istnieje i też są obszerne relacje z tych spotkań . Co ten facet z Kolbuszki ma w sobie że tak pociąga wójta Ordona?

  • To taki sam „wieśniak” jak burmistrz i ta zakichana rada, ale jest posłem i wszyscy mu w …. wchodzą, bo myślą, że jakąś lewą kasę załatwi i będzie się czym chwalić. On, ten poseł ma ich w …

 10. A gdzie występy mażoretek, gdzie Cyganianki,gdzie wspólny różaniec na plantach. Jak chcecie zadowolić emerytów i rencistów. Przecież to oni będą w niedługim czasie większością w naszym mieście, które dąży do stania się sypialnią Kolbuszowej.

 11. Burmistrz przecież sam sobie wynagrodzenia nie podniósł . Kto to zrobił ??? Otóż szanowna rada gminy na czele z przewodniczącym rady . Ci Panowie z Kolbuszki i z Niska mają dobrze wysmarowane tyłki wazeliną i ci nasi radni w szczególności panowie D. i W. w te tyłki wpadaja

  • Radni D. i W. w tej kadencji mocno widoczni w przeciwieństwie do burmistrza, który jedyne co robi to przemawia na podniesieniu flagi czy dniu strażaka. Nic wspólnego z pracowitością to nie ma. Aktualnie robi fontannę za 400 000,00zł. więc mocno musi być zajęty. Ci źli radni nie dali mu odpocząć po intensywnej dystrybucji węgla.

  • Mózg… widzę że go zgubiłeś, albo zamieniłeś na inną cześć…. z której też pewnie nie korzystasz… co ma mnie boleć, świecenie buźką przed kamerką ? nie rozśmieszaj mnie.

  • Anonim nie schlebiaj sobie, nie spodziewałem się, że zrozumiesz. Skoro zmusił cie do napisania komentarza to znaczy ze o nim myślisz więc cel osiągnięty. Gdyby tak nie było napisałbyś o Gazdzie Tomczyku albo Chmielewskim. Ale o nich nie myślisz. Nie śpiesz się masz czas. Niektórym trzeba wiele lat żeby pewne kwestie zrozumieć. Zapewne zaraz chlapniesz obraźliwą ripostę ale i nawet wtedy dalej będziesz nieświadomy, że to właśnie o to w tym wszystkim chodzi.

 12. Wy tu tak aktywnie i pewni siebie plujecie na diektarenke a ja was zapewniam że kandydatem na burmistrza będzie wolan. Róbcie screeny i za pół roku mi przyznacie racje

 13. A kto ma Ordona zastapic? Nie widac nastepcy…uklad od lat jest taki zeby go wysiudac ale sie nie udaje:) D z zastępca W ( wielbiciel nauczycieli haha , jeszcze zrzutke ktos robil zeby pomoc mu kare zaplacic) to nie dobre rozwiazanie. Potrzeba kogos nowego , kto nie jest w obecnym ukladzie ale raczej do tego nie dojdzie. Ktos nowy kto by wszedł do tego urzedu i zrobil kuchenne rewolucje , powypieprzal beton…..

 14. Dlaczego wszystko zganiacie na burmistrza? A po co jest Dom Kultury? Uważam,że to działka dyrektora i pracowników DK. Za coś biorą pieniądze!

  • Bo na plakacie jest napisane „Burmistrz zaprasza” czyli to on organizuje i realizuje. Z kolei Dom kultury robi to na co dostanie zgodę i kasę od burmistrza, tak to w praktyce wygląda.

 15. Zaden D. ani żaden W. na burmistrza – oni to się znają tylko na charataniu w gałę . Na burmistrza potrzebny jest ktoś spoza układu . Jakby został któryś z nich burmistrzem to dalej będzie ładował kilogramy wazeliny , żeby zmieścić się temu z Niska

  • Poza układem to możesz wygrać chipsy w biedronce a nie wybory na burmistrza. Trzeba mieć strategie, zaplecze, sponsorów i sztab ludzi. Uwielbiam te komentarze tutaj. Banda tępych idiotów z dostępem do internetu.

  • „Oni znają się tylko na charataniu w gałę” – zabrzmiało jakby co najmniej grali kiedyś w I lidze :)

 16. Radny Wolan dla swoich wyborców robi imprezę na majówkę , a co konkretnego dla swoich wyborców przygotował radny Diektarenko ?

 17. Przed Wielkanocą umyłem przyzwoicie samochód na Orlenie za 5 złotych. Wczoraj musiałem wydać za to samo prawie dychę…

  • Ma się samochód, to ma się wydatki. Przesiądź się na rower i nie będziesz miał tak dużych wydatków. Chcesz oszczędzać to tankuj samochód tylko za stówkę.

 18. "Nie można nie pracować i żyć na koszt innych". Biskup Damian Bryl z apelem do wiernych podczas 1-wszo majowej pielgrzymki

  Ciekawe że to właśnie ksiondz powiedział….

 19. A ja dzisiaj przeczytałem kolejną książkę... I nie było to żaden katechizm czy inny życiorys jarosława k.

  A wy umiecie tak ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here