Radni zagłosowali za podwyżka wody

20

Na ostatniej sesji rady miejskiej zatwierdzono nowe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę dla odbiorców przemysłowych mających swoje siedziby na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Stawki opłat w roku 2011 za 1 m3 dostarczanej wody będą równe 3,60zł netto, dla odbiorców przemysłowych, czyli ulegną podwyższeniu w stosunku do roku 2010 o 0,12 zł netto, a dla gminy za wodę pobraną na cele przeciw pożarowe będą równe 3,43zł netto, czyli będą o 0,22 zł netto wyższe niż w roku 2010. Nowe taryfy będą obowiązywać od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2011.

/info

20 KOMENTARZE

 1. Pomyśleliśmy o inflancji. Jeżeli poprzez inflację spada siła nabywacza kapitału posiadanego przez ludzi, nie dobija się jeszcze ich przedsiębiorstw podwyżką mediów.

  [b][/b][size=24][/size] DLACZEGO MPGKiM JEST MONOPOLISTĄ. DLACZEGO MA PIERWSZEŃSTWO W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA USŁUG?

  TU NIE CHODZI O TO, ŻEBY MIESZKAŃCY NOWEJ DĘBY MIELI PIENIĄDZE, BO WTEDY BYLIBY SAMODZIELNI. LEPIEJ ICH TRZYMAĆ W JAKIŚ PAJACOWATYCH S….F…..ch i D…me….t….ach. SPRÓBUJCIE SIĘ DOSTAĆ TAM BEZ …… I CZAPKOWANIA PRZED …

  KONIEC ZABAWY

 2. :)
  Ach, dwadzieścia trzy lat! Dwadzieścia trzy lat obnosisz swoją twarzyczkę i jeszcze nie wiesz, jaki ma wyraz: ani taki, ani siaki, taka maseczka, tylko imitacja twarzy. A twarz musi, musi mieć jakiś wyraz. Ale trzeba uważać, żeby się morda z twarzy nie zrobiła, morda, rozumiesz? Trzeba znaleźć swoją twarz…

  Tego Ci życzę !!!
  bo :
  :)
  Człowiek przyzna się do wszystkiego, lecz nigdy do samego siebie.

 3. Firmy pobieraja rocznie 43000 m3, co daje podwyżkę równą 5160 zł na rok, dla 21 firm. Średnio 245 zł/rok. A może tak rozdać wode za darmo bo jej wydobycie nic nie kosztuje?
  Kolega Redaktor w swoim programie głosi, że nie dopuści do likwidacji PGKiM. A ja sie pytam: a kto chce PGKiM zlikwidować?
  Tak wygląda SOCJOTECHNIKA!

 4. [b][size=20][/size][/b]Otwórzmy rynek usług świadczonych do tej pory w przez MPGKiM. Przekonamy się, jak bardzo "wydolny" jest kołchoz.

 5. Co się znowu czepiasz "kolegi redaktora" za to, że napisał o waszych podwyżkach? Cały czas ta śmieszna rada podwyższała różne opłaty.
  Za robotę się weźcie, załatwcie ludziom prace! A co do PGKiM nie pisał KŁAMCO o likwidacji a o PRYWATYZACJI. Wiadomo, że król nowodębskiej dżungli chciał na tym położyć łapę. Ostatecznie wstawił swojego człowieka po powtórzonym głosowaniu. Daj te 245 zł rocznie ze swoje kieszeni jak jestes taki mądry.

 6. [b]Jak radny przyjdzie do mnie po parę złotych na strażaków jak co roku to dostanie ale w ryj.:( apeluję do przedsiębiorców gońcie psem wszystkich radnych co potrzebują wsparcia .wzamian za mądre uchwały .:([/b]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here