[REGION] Tragiczny finał awantury – nie żyje 18-letnia dziewczyna

11

02-01-2012

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia, do którego doszło dziś w nocy w Stanach, w powiecie stalowowolskim. W trakcie sylwestrowej zabawy doszło tam do awantury, podczas której 18-letnia dziewczyna poniosła śmierć, a cztery inne osoby doznały obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 2.30. Jak wstępnie ustalili policjanci, pomiędzy osobami uczestniczącymi w sylwestrowej prywatce doszło do sprzeczki. Awantura przeniosła się na podwórko, tam podczas szarpaniny, najprawdopodobniej ostrym przedmiotem śmiertelnie raniona została 18-letnia dziewczyna. Cztery inne osoby (dwóch 22-latków, 24-latek i 23-letnia kobieta) doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Dwie z nich są w stanie bardzo ciężkim.

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali cztery osoby. Wśród nich najprawdopodobniej jest mężczyzna, który mógł mieć związek ze śmiercią 18-latki. Uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi, to młodzi ludzie, w wieku około 20 lat.

Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacka Policja

11 KOMENTARZE

 1. Gdyby kultura polska młodemu człowiekowi nie przedstawiała pijanego wzoru do naśladowania a flaszka była np.: za 100 złotych, było by mniej tego typu tragicznych zdarzeń.

  Prawie wszystkie awantury, wypadki itp dzieją się pod wpływem alkoholu. Czy ludzie tego nie widzą ??????????

 2. #1 masz rację, ale jakby flaszka była po 100 złotych to każdy piłby swojaka. A poza tym jest jeszcze coś takiego jak mentalność której nie da się zmienić nawet w przeciągu paru lat. Jesteśmy narodem wódki i ciężko jest to zmienić

 3. Horendalnie wysokie grzywne za wykroczenia i przestępstwa.

  Jak ktoś zniszczy kosz na śmieci, a miałby zapłacić 20 tyś. złotych, to skończyłyby się problemy z lołjkalną dziczą….

 4. do #3:
  Zaszczepili Nam to sowieci, którzy tym samym sposobem od wielu dekad skutecznie sprawiają, że Rosjanie są narodem milczącym i uległym. To samo chcieli zrobić z Polakami w czasach, gdy sprawowali nad Nami "opiekę"… i widocznie trochę im się to udało.
  [i]Pijanym narodem łatwiej się steruje[/i]

  Pozdrawiam

 5. Popieram wysokie kary za dewastacje huligaństwo. Inne kraje zamiast wydawać kase na remonty tych samych rzeczy po weekendach itp. malowanie wysprayowanych bloków naprawa wygiętych znaków i koszy na śmiecui po dyskotekach. Inwestują w rozwój. A tu durny wiek 18-13 lata pokazuje swoje JA. I dlatego tak sie dzieje.

 6. Popieram wysokie kary za dewastacje huligaństwo. Inne kraje zamiast wydawać kase na remonty tych samych rzeczy po weekendach itp. malowanie wysprayowanych bloków naprawa wygiętych znaków i koszy na śmiecui po dyskotekach. Inwestują w rozwój. A tu durny wiek 18-13 lata pokazuje swoje JA. I dlatego tak sie dzieje.

 7. #1 Flaszka po 100zł to nonsens. Powinna kosztować tyle, ile wynosi opłacalość. Jednym słowem to rynek ustala ceny produktów. Czyli powinna kosztować jakieś 3zł. W Stanach (tych za oceanem) była kiedyś prohibicja i był to okres największej przestępczości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here