Remont przy rehabilitacji

8

Trwają prace przy Oddziale Rehabilitacji i Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. Powstają nowy chodnik, nowe oświetlenie i nowa droga dojazdowa, a także kolejne miejsca parkingowe. Pieniądze na remont pochodzą ze starostwa powiatowego.

– Do planu tych prac doszły nam jeszcze dodatkowe koszty odwodnienia – wylicza starosta Jerzy Sudoł. – Trzeba było usunąć też sosnę, która rosła przy samym budynku. Dostęp do rehabilitacji i ZOL będzie teraz zdecydowanie lepszy niż dotychczas, bo droga prowadząca do tej części szpitala będzie jednokierunkowa. Wjazd będzie prowadził od drogi krajowej nr 9, czyli od ulicy Rzeszowskiej, a wyjazd przez ulicę Sportową.

Prace, które pochłonęły niemal 180 tys. zł. pochodzących z budżetu starostwa, zostaną zakończone koło połowy grudnia.

Dodatkowo Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba zobowiązał się do wykonania odcinka drogi i chodnika od ulicy Rzeszowskiej do bramy oddziału.

8 KOMENTARZE

  1. Właśnie przed chwila (13,23) po plantach biegał sobie zając. To nie jest żart. Mozna go zobaczyć, na monitoringu, hasa sobie od strony ul. J.P.II

  2. I po co to robia?, Sluzba Zdrowia w rozsypce,Lekarze pochowani i dzwonia z Zyczeniami Zdrowia do Pacjenta ktoremu odwolano wizyte , Proboszcz zaciera rece bo ma pelne rece roboty codziennie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here