Rusza remont ulicy Leśnej

26

22-03-2013


Cena inwestycji to 1 082 757,03 zł – zadanie jest dofinansowane w 50% z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – etap II: \” Bezpieczeństwo, Dostępność, Rozwój\”.
Remont ma się zakończyć do dnia 15 sierpnia 2013 r.

ZOBACZ POPRZEDNI TEKST: \”Leśną czeka przebudowa\”

Przebudowa obejmie odcinek o długości 911 m począwszy od drogi krajowej nr 9. Prace remontowe obejmą wykonanie konstrukcji jezdni, przebudowę skrzyżowania z ulicą Mickiewicza, wykonanie remontu zatoki postojowej przed budynkiem PGKiM, wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych, wymianę nawierzchni zjazdów na posesje, remont kanalizacji deszczowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz montaż barierek zabezpieczających ruch przy Szkole Podstawowej Nr 2 i Przedzkolu Nr 5.

UMiG

26 KOMENTARZE

 1. Pieniadze doslownie wyrzucone w bloto i to nie male ,dla kilku pojazdow przejezdzajacych dziennie ,ale jakos w tej sprawie nie widac krytyki Ordona :o

 2. Dojazd do największej szkoły podstawowej, działek, przedszkola to wyrzucenie pieniędzy w błoto? Kilka osób dziennie??? Chyba kilkaset. Nie wspominając o ok. 200 mieszkańcach Leśnej. Więc zastanów się czasem co piszesz.

 3. Prosze zeby #3 raz sie tamtedy autem przejechal. jezeli przez caly odcinek utrzyma 30km/h i nie urwie podwozia to mu gratuluje. Codziennie ludzie dowoza dzieci do szkoly, przedszkola, dojezdzaja do domow, dzialek i garazy

 4. Do3. Powiem tylko tyle, że mózgojad w twojej łepetynie zdechłby z głodu.

  Przechodząc do rzeczy: Słuchajta tubylczy ludu. To żadna zasługa Ordona tylko rodziców którzy walczyli o te sprawę. Wiem bo sama się w to angażowałam. Ordon niech się wstydzi, że tyle trzeba było mu tłumaczyć jak ważny jest remont tej ulicy…. Tylko, że czy ten remont w tym czasie ma sens???? Czy Ordon nie wie, że jak zaczną budować salę przy SP2 to mu ciężkie samochody zniszczą nową drogę???? Czy on ogarnia takie tematy???

 5. Czy on w ogóle cokolwiek ogarnia, coraz częściej w to wątpię. Szczególnie jak patrze na mieszanie śniegu z ziemią w lasku, no i stawianie monstrualnych krawężników na JP II .

 6. zastanów się gościu co piszesz. nie mieszkasz tam to nie zbieraj głosu. tobie zawsze "WESOŁO". PUKNIJ SIE W CZÓŁKO. tobie zawsze wszystko przeszkadza. patafian

 7. Czy ktoś wam części mieszczuchom dogodzi.
  Remontować ulice -źle,dużo macie do zarzucenia.
  Nie remontować- powiesicie"psy' na burmistrzu.
  Ludzie zastanówcie się nad sobą , co w końcu chcecie.
  Może was wysiedlić,bloki wyburzyć a teren zaorać.
  A wy do lasu pod "wykroty"

 8. 14(Czternastko)
  Ty się zastanów nad tym co piszesz bo najwyraźniej masz problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy.
  Nie remontować – źle
  Remontować i puścić na nową drogą tiry z ciężkim sprzętem żeby ją zniszczyli – źle
  Remontować i tirów nie wpuścić – dobrze.
  Marka Cherlawego Dziecka

 9. Sprawdź jakie parametry eksploatacyjne będzie miała ta droga i dopiero pisz.
  Droga spełni wymagania, a ty nie siej fermentu że przejedzie kilka samochodów z materiałami budowlanymi i zepsuje drogę.
  Ucz się i później wyciągaj wnioski a nie bazgrol i wygłaszaj swoje wydumane teorie bez żadnej wiedzy w tym temacie.
  Twoja maksyma to" nie bo nie".

 10. Ordon budowlaniec najpierw zrobi drogę potem puści na nią tiry.
  I chcesz wciskać ludziom że droga nie ucierpi? To zdjęcia zrobię po tym przejeździe.

  Ordon budowlaniec planty i lasek robi w mrozie.. robotnicy kopią w śniegu. Może też mi powiesz "że parametry" tych chodników alejek i tego wszystkiego są takie, że to przetrwa długie lata???

 11. Jakim trzeba byc jelopem bezmozgowym aby chciec kolo przedszkola jezdzic szybciej jak 30 km,aby jadac do szkoly jechac szybciej jak 30 km,gdzie nie tylko na chodnikach ale i na jezdni znajduja sie idace do tej szkoly dzieci ,jak trzeba miec lepetyne bez wyobrazni jak ten z # 6

 12. [quote][quote][quote][quote][quote][/quote][/quote][/quote][/quote][/quote] To tylko niektóre ,krótkie cytaty. Tylko tak potrafimy ze sobą dyskutować i nawzajem się szanować. Wstyd , zwykły wstyd.

 13. Szanowni radni może kolejną ulicą do remontu powinna być ul. Anieli Krzywoń. Co na to przewodniczący rady,często nią jeździ i nie widzi w jakim ona jest stanie.

 14. Wtedy Sikorskiego odnowią jak będzie tam mieszkał ktoś z radnych hihi.
  A tak na poważnie

  Przy jakichkolwiek kłopotach na remontowanym ( jakieś wahadło czy np tiry nie mogące podjechać pod górkę czy jakieś gabaryty i cała masa wypadków przy statoilu , skręcie na nisko) cały ruch – nie tylko osobówki ale też TIRy po 40 ton jedzie na tzw. stary objazd czyli właśnie Sikorskiego i dalej Majdańską i Sandomierską.

  Od strony Majdanu do torów nowiutki asfalcik płaski jak stół. – DA SIĘ ???

  Na stronie powiatu było info o przetargu ale bodajże na naprawę 600m drogi a gdzie reszta ??? ( nie pamiętam dokładnie – a strona z przetargami na powiecie leży) Zdaję sobie sprawę że to droga we władaniu powiatu ale jakiś lobbing lub w skrajnym przypadku przejęcie drogi w celu remontu jak najbardziej mi się wydaje odpowiednie.

 15. Sikorskiego to drogą powiatowa. Zapytaj radnego powiatowego Lubery, co zrobił w tej sprawie? Dlaczego powiat nie wywiązuje się z obietnic złożonych jeszcze przez posła Plutę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here