Śnieżna Pantera ostrzy pazury!

8

13.03.11r.

Nowa wiedza – to większe możliwości, a systematyczny trening czyni mistrza! W minioną sobotę odbyło się w Nowej Dębie kolejne w tym roku szkolnym seminarium wushu, które poprowadził Łukasz Klejnberg.

W seminarium uczestniczyła grupa miłośników chińskich sztuk walki z Nowej Dęby, Tarnobrzega i Rzeszowa. Zajęcia były bardzo dynamiczne i intensywne, a ich program obejmował naukę form shaolin i tai chi, siły fajin, zastosowania w samoobronie oraz formę opracowaną przez chińskiego mistrza Zhang Fen Juna. Oprócz tego, osoby przygotowujące się do startów w zawodach sportowych tai chi mogły skorzystać z dodatkowych wskazówek i indywidualnych konsultacji, rozpoczynając tym samym okres bezpośredniego przygotowania startowego. W tym roku pierwsze zawody odbędą się w Warszawie już na początku kwietnia. Będą to „I Mazowieckie Mistrzostwa Wushu”, zaś w maju odbędą się „I Mistrzostwa Tai Chi”.

Obecnie Łukasz Klejnberg mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie systematycznie trenuje pod kierunkiem mistrza Zhang Fen Juna. Zajęcia tai chi w Nowej Dębie i Tarnobrzegu prowadzą jego najlepsi studenci – Elżbieta Małecka oraz Jadwiga Sochaj i Wojciech Wesoliński.

Roman Dąbrowski

8 KOMENTARZE

 1. jak ich można zatrzymać jak praca jest rozdawana ludziom z poza Nowej Dęby. wstyd i hańba. a młodzi jadą za chlebem. miasto za to leży i kwiczy.

 2. Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne ~znaki końca czasu
  trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.

 3. A OJCIEC TADEUSZ OKAŻE SIĘ MURZYNEM, KTÓRY W MŁODOŚCI GRAŁ W KOSZA…I KROWY ZACZNĄ LATAĆ,A OWCE MIAŁCZEĆ…POCIĄG POŚPIESZNY BĘDZIE ZATRZYMYWAŁ SIĘ W DĘBIE…a TARNOWSKA WOLA BĘDZIE STOLICĄ POLSKI…!!!!A WIESŁAW….AŻ STRACH SIĘ BAĆ!….

 4. Prawdy są dwie – jedna to prawda burmistrza o pięknej i rozwojowej Nowej Dębie gdzie ludziom się żyje dostatnio (i wielbią za to władze), a druga to nasza szara rzeczywistość, która każe stąd ludziom uciekać.
  Zapytajcie Mistrza Łukasza i jego żonę dlaczego stąd wyjechali?

 5. Prawda się sama obroni i żadne starania burmistrza tego faktu nie zamącą. Ludzie uciekać będą bo władza nie robi nic by ich zatrzymać.

 6. Pierwszy raz weszlam na te strone, poniewaz nie wiedzialam o jej istnieniu. Przebywam za granica od kilku lat i dzisiaj wlasnie moj syn mi o niej powiedzial. Bardzo mi sie spodobalo i napewno bede ja odwiedzala czesto. Pozdrawiam serdecznie.

 7. You need to undertake together edges, which means that[url=http://www.abcgembeads.com/Botswana-Agate_129.html]Agate beads[/url] jump any t-shirt approximately to carry out a back corner. After you've finished the fact that, allow it to sadly amazing after which you can require any clear plastic roll film up from the structure. An individual's t-shirt is complete together with happy to dress in,Ravenscroft crystal numbers meant for shirts are interesting together with a pretty[url=http://www.abcgembeads.com/Pearl-Beads-Freshwater_4.html]Pearl Beads[/url] simple device to include on some sort of if not typical t-shirt. It can be a option to liven up every kind for dresses, however , they can be often come with shirts given that it is actually among the many earliest [url=http://www.abcgembeads.com/Jewelry-Packaging_276.html]Jewelry Packaging[/url]details consumers realize related to our gear. There's lots of custom made retail outlets together regarding together with high street the fact that provide ravenscroft crystal numbers together with variations,[url=http://www.abcgembeads.com/Glass-Pearl-Beads_255.html]Glass Pearl Beads[/url] which means that for anybody who is planning to use certain "bling" towards an individual's clothes, right here is the least complicated option to do it right. A couple of seconds associated [url=http://www.abcgembeads.com/Gemstone-Beads_3.html]Gemstone Beads[/url]with a incredibly hot iron bars is certainly most of this is crucial, together with before you expect it, you'll need any funkiest t-shirt that will dress in with friends!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here