Spotkanie w sprawie Zalewu

3

12.04.2011r.

Klub Radnych Ratusz i Uczniowski Klub Sportowy STENGA zapraszają władze samorządowe (burmistrza i radnych), organizacje pozarządowe i zainteresowanych mieszkańców na spotkanie poświęcone tematyce Zalewu które odbędzie się 13 kwietnia (środa) w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba o godz. 16.00 w sali 104 (I piętro).

3 KOMENTARZE

  1. …no tak SPOTKANIE !!! ale CYCÓŚDA !!! się wreszcie zrobić na tym Akwenie…??????? jakoś słabieńko to WIDZĘ…!!! Pozdro!!! ;0) :)

  2. Drurek, gadać każdy potrafi. najlepiej jak ty, siąść i tylko fotki robić, wrzucać na facebooka, a wszystko inne samo się zrobi. tobie nigdy nic nie pasuje.

  3. How about shopping gucci product from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet[/url] store. I often go to the department to buy [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci shoes[/url] and [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci handbags[/url] in the past. Now I like buy from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet online[/url] more. Now discount[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-belts/]Gucci Belts[/url], discount [url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-sunglasses/]Gucci Sunglasses[/url],[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-bags/gucci-wallets/]Gucci Wallets[/url] for sale. Action now!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here