Stal Nowa Dęba vs Orzeł Przeworsk

15

09/09/11r/Wszystkich sympatyków zapraszamy na kolejny mecz ligowy w walce o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W szóstej kolejce nasz zespół zmierzy się na własnym terenie z aktualnym wiceliderem drużyną Orzeł Przeworsk.

W poprzednim sezonie obie ekipy w spotkaniach między sobą podzieliły się punktami. W pierwszym spotkaniu, które odbyło się w Nowej Dębie po bramce Urbaniaka pokonaliśmy drużynę z Przeworska 1 – 0. Wszystkim którzy wtedy byli na trybunach mecz na pewno zapadnie na długo w pamięci ze względu na pogodę. Padał obfity deszcz, boisko było tragiczne, a o zwycięstwie mogła przesądzić jedna akcja. Tak też się stało i punkty pozostały w Nowej Dębie. W rewanżu stalowcy nie popisali się i po słabym meczu polegli 0 – 2.

W obecnym sezonie bilans meczy u siebie mamy imponujący. Miejmy nadzieje, że podopieczni Młynarczyka staną na wysokości zadania i dobrą serię podtrzymają. W ubiegłym tygodniu lekko osłabiona Stal straciła punkty w Leżajsku. Jutrzejszy mecz jest zatem znakomitą okazją do zrehabilitowania się.


Zapraszamy wszystkich do gorącego dopingu. Początek spotkania o godzinie 16:00
Hej Stal !!

W przerwie jutrzejszego meczu odbędzie się losowanie nagród. Do wygrania : koszulki, smycze, breloczki, dwie duże pizze oraz wiele innych gadżetów !

MKS15 KOMENTARZE

  1. rozgrywki rozpoczęły się 13 sierpnia dziś mamy 6.09 i 6 ! kolejkę rozgrywek. Ja się pytam na co liczyli (czekali) działacze z Nowej Dęby nie mając aktualnej weryfikacji obiektu do rozgrywek 4 ligi! Gdzie byli sędziowie poprzednich meczy w Nowej Dębie? Teraz się udaje że nic się nie stało ? że nie wiedzieli ? że nie ich wina ? to nie klasa B czy C gdzie takie rzeczy się zdarzają… Kto za to zapłaci?

  2. Jak można zgubić dokumenty.Sławna Nowa Dęba w całym srodowisku piłkarskim.Wstyd Panowie.Władze Nowej Deby powinny wyciągnąć konsekwencje. To wstyd dla całego miasteczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here