Stal Nowa Dęba vs Pogoń Lwów

10


Już za kilkanaście dni na nowodębskim stadionie zostanie rozegrany wielki piłkarski pojedynek z historią w tle. Naprzeciw siebie staną Stal Nowa Dęba i Pogoń Lwów- pierwszy polski klub wielosekcyjny.

8 sierpnia 2010 na murawie stadionu Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szopena staną podopieczni Mariusza Białka i Edwarda Marcińskiego. Mecz będzie miał charakter towarzyski a powodów do jego organizacji było kilka -W tym roku Stal Nowa Dęba awansowała do IV ligi. Chcieliśmy w ten sposób pogratulować naszym piłkarzom- mówi Jacek Lubera prezes Towarzystwa Kultury Powszechnej RATUSZ, które wraz z SOSiRem jest głównym organizatorem imprezy. -Warto dodać, że nasze stowarzyszenie już wcześniej współpracowało z Polakami na wschodzie. Przypomnę tylko zbiórkę książek dla naszych rodaków Rudkach. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć piłkarzy ze Lwowa- uzupełnia Marek Ostapko. Podczas meczu będą sprzedawane okazjonalne szaliki i koszulki. Uzyskany w ten sposób dochód zostanie przekazany na doposażenie przyjaciół z Pogoni. Ponadto organizatorzy liczą na wsparcie sponsorów i ludzi dobrej woli którzy postanowią włączyć się w imprezę.

8 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie SOSiR Nowa Dęba mecz Stal – Pogoń. W przerwie wystąpi grupa Art Dance oraz Zespół Flagowy (pierwszy w Polsce) Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba.

Organizatorzy i współorganizatorzy: Towarzystwo Kultury Powszechnej RATUSZ, Wojciech Bulanowski Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, LKS Pogoń Lwów, Stalowowolski Podokręg Piłkarski, Klub Kibica SND,

Patronat honorowy objął : KONSUL GENERALNY RP WE LWOWIE PAN GRZEGORZ OPALIŃSKI

Kontakt z organizatorami:
Marek Ostapko 602 899 598
marekostapko@gmail.com / infonowadea@op.pl

DZIĘKUJĘMY SPONSOROM KTÓRZY ZADEKLAROWALI POMOC:


FIRMA BILIŃSKI – OZDOBY CHOINKOWE


Active Trade / Marek Travel- zapewnili bezpłatny przejazd piłkarzom Lwowskiego Klubu Sportowego;Restauracja Dębianka- Najlepsze zestawy obiadowe.

ORAZ:

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji;

Hotel Szypowski ul. Jasna, Nowa Dęba;

Stalowowolski Podokręg Piłkarski;

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Nowa Dęba;

Bar VIP

Media Tel- Nowa Dęba

Paweł Buś;

Piotr Gaj;

Wojciech Śmiech;

Idee Kaffee – zdrowa energia, kawa z pomysłem, naturalnie pobudza, łagodna dla żołądka.

DZIĘKUJEMY SPONSOROM I ZAPRASZAMY KIBICÓW!

10 KOMENTARZE

  1. Kocham Lwów -;) i wszystko co z tym słowem związane i kocham Naszych chłopaków że chciało im się coś takiego zrobić:) .To w Naszym grajdole precedens:) .[b]Obyście Pogodę mieli[/b] i wielu naśladowców .Z serca Wam tego życzę i we wszystkim jak będzie taka potrzeba pomogę .:)
    Myślałem że to miasto padłych wielorybów:@

  2. widocznie do Dezametu nikt nie pofatygował się pójść..
    Oni bardzo często sponsorują wszelkiego rodzaju imprezy więc myślę ze i tu by pomogli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here