Stal zremisowała w Tuczempach

15

Nasi zawodnicy wyszli na ten mecz wyraźnie spięci, co było widać przez całą pierwsza połowę gry. Dominował zespół Piasta, który stwarzał groźne sytuacje podbramkowe jednak wyraźnie brakowało szczęścia i zimnej krwi w wykończeniu sytuacji. Znakomicie w bramce Stalowców spisywał się Kunat, dzięki któremu wciąż zachowywaliśmy czyste konto. Nasza gra była chaotyczna, brakowało pomysłu na rozegranie akcji, wiele podań była bardzo niecelnych i zawodnicy Piasta niemal zawsze okazywali się szybsi. W 39 minucie niewiele brakowało a Stal przegrywałaby 0-1 kiedy to po akcji lewa stroną i wycofaniu piłki na 7 metr, strzał zawodnika Piasta trafia w słupek a dobijający pomocnik z Tuczemp nie trafia piłką do pustej bramki. W 43 minucie musieliśmy pogodzić się ze stratą bramki. Bramkę na 0-1 straciliśmy po rozegraniu rzutu wolnego na długi słupek, gdzie niepilnowany Mirosław Jabłoński strzałem głową umieszcza piłkę w siatce Stali. Do przerwy wynik brzmiał 1-0 dla Piasta.

Nie mający nic do stracenia zawodnicy SND w drugiej części meczu śmielej zaczęli operować piłką. Kilka składnych akcji poprawiło morale zawdoników przez co mecz zdecydowanie się wyrównał. Najlepszą szanse do wyrównania miał Uznański, który po wrzutce z lewej strony niecelnie strzela głową tuż obok długiego słupka. W 72 minucie grę ręką wznawia bramkarz Piasta, piłkę na lewej stronie przejmuje Nowak i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem pokonuje go strzałem z lewej strony. Doświadczony Karnas niemal zapobiegł utracie bramki jednak strzał Pawła był na tyle mocny, że piłka po rękach bramkarza wpada do bramki gospodarzy. Mamy 1-1. Wynik udało się ,,dowieźć\” do końca choć w ostatniej minucie meczu sytuację sam na sam z Kunatem miał napastnik Piasta. Na nasze szczęście Pitok nie raz wychodził obronną ręką z takich sytuacji i tym razem pewnie wyłapał strzał, który pogrążyłby zespół Stali. Zdecydowanie lepiej w tym meczu wypadki gospodarze, głównie za sprawą przewagi jaką posiadali w pierwszej części gry, dlatego też punkt zdobyty w Tuczempach i postawa Stalowców w drugich 45 minutach należy uznać jako dobry prognostyk przed pozostałymi meczami. Miejmy nadzieję, że po meczu zostaną wyciągnięte wnioski i wyeliminowanie błędów pozwoli nam na zdobycie 3 punktów już w następnym meczu z Lechią Sędziszów Małopolski, na który już teraz gorąco zapraszamy.HEJ STAL!!!

źródło: stalnowadeba.pl

15 KOMENTARZE

 1. Czekam na łomot stali ,aż dostanie baty na jakie zasługuję,niech jakaś drużyna z końca grupy pokaże im miejsce w szeregu!!
  Siareczko ty klubie nasz !!!!

 2. korona pierwsze dwa mecze w pałe
  twoja siareczka swygrala niby pierwszy mecz ale i tak spadnie !!! bo to jeden wielki syf a nie klub

 3. LEKARZE W DĘBIE TO ZWYKŁY BADZIEW I SZKODA DAWAĆ IM PIENIĘDZY –MÓWIĄ MI ZNAJOMI – A MNIE CORAZ BARDZIEJ BOLĄ PLECY Co mam robić ?do kogo iść?Kogo polecacie .
  Przepraszam że nie na temat ale sport to kontuzje a kontuzje to lekarz .

 4. Nie jest tak do końca prawdą z lekarzami jak twierdzisz Don Quijote.W Dębie to może są i kiepscy.Za to w Nowej Dębie nie.Rzuć palenie to i plecy przestaną boleć.Mam w górach trochę prac porządkowych.Jak ponosisz przez parę dni kamienie z potoka to i plecy przestaną boleć.Walniesz śliwowicy wieczorem i zaśniesz jak niemowlę.Nawet o kolacji nie pomyślisz.Pozdrawiam

 5. Super że się mylę podpowiedz mi jakiegoś uzdrowiciela -serio .A kamienie to w moim wieku z 10 minut mógłbym nosić tylko 10 minut.Za to śliwowicę z przyjemnoscią skosztowałbym .Ech zazdroszce ci

 6. Nie wiadomo czy to sprawy neurologiczne czy zwyrodnienia części kręgosłupa.Nie bagatelizuj.A z lekarzy polecam młodą Tebinową.Jak na razie to stara się leczyć,kieruje na specjalistyczne badania oraz jeszcze ludzie jej nie zepsuli.Zdrowia życzę.

 7. Stal do boju !!! W sobote niech bedzie nas jak najwiecej na stadionie !!!! Mecz o 16, gorąco zapraszam wszystkich ktorzy interesuja sie piłką w Nowej Dębie :) Powtorzmy choc frekwencje z POGONI !

  MKS-ie Ty nasz kochany !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here