SUKCES SOBOTNIEJ KWESTY

8

21.05.11r.

Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych wolontariusze Komitetu POMOC DLA ŁUKASZA kwestowali pod sklepami w centrum miasta.Fot.: Wolontariusz Tomasz Licak oraz jeden z młodszych mieszkańców Nowej Dęby

Ludzie reagowali bardzo ciepło. Niektóre osoby pojawiły się w miejscu zbiórki tylko po to by oddać pieniądze– relacjonuje Tomasz Licak, który wspólnie z Robertem Wołoszem prowadził kwestę. –Prawie każda osoba poproszona o wsparcie wrzuciła do puszki pieniążek. Wrzucali dorośli i dzieci zachęcane przez swoich rodziców, każdy według swoich możliwości. Z rozmów z mieszkańcami, prowadzonych podczas zbiórki wynikało, że wiele osób zna Łukasza, ale myślę, że teraz to już chyba wszyscy– dodaje Robert Wołosz.

Sobotnia zbiórka trwała tylko dwie godziny. Wolontariusze Komitetu POMOC DLA ŁUKASZA od 10:00 do 12:00 kwestowali pod dwoma sklepami w centrum miasta. Przez ten czas udało im się zebrać aż 918zł!To dobry początek. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które udzieliły wsparcia. W imieniu Łukasza i całego Komitetu bardzo dziękuję- mówi Marek Ostapko.


Fot.: Wolontariusz Robert Wołosz i mieszkanka miasta

Już jutro w niedzielę odbędzie się kolejna kwesta. Tym razem będzie można wspomóc Łukasza oglądając mecz Stali Nowa Dęba z Wisłoką Dębica (START O GODZ: 16:00). Nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze przy wejściu na stadion. Z kolei kolejne dni przyniosą zbiórki w placówkach oświatowych (jeśli będzie zgoda odpowiednich organów). Informacje o stanie konta i zebranych środkach z weekendowych akcji podamy w kolejnym komunikacie.

TY RÓWNIEŻ MOŻESZ POMÓC ŁUKASZOWI!

Komitet POMOC DLA ŁUKASZA
Krasickiego 3/6, 39-460 Nowa Dęba
48 1240 2744 1111 0010 3945 0260
Tytułem: Darowizna dla Łukasza


/info

8 KOMENTARZE

 1. Wierzę , że I kwesta to dobry początek, liczę ,że kolejne będą lepsze a mieszkańcy hojniejsi … DOBRA ROBOTA !!!
  dzięki takim gestom może żyć nam się lepiej
  P O W O D Z E N I A

 2. cóż się dziwić jak większość jest na SAKSACH a reszta ucieka gdzie pieprz rośnie, zostali tylko fanatycy, renciści i emeryci , dzieci i ich rodzice no i nieudacznicy !!! stąd ten wielki ruch w mieście !

 3. do #3:
  Zapomniałeś dodać jeszcze, że ci którym znudziło się życie na wyspach i spędzanie życia na zarabianiu kapuchy.
  Pozdrowienia dla leśnych ludzi :)

 4. Zaraz ,zaraz jezeli kweste organizuje RATUSZ czy nie powimnni dac przykladu na przyklad POLROCZNE DIETY,a potem podsowac garki emerytom i emerytkom ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here