Sukces w ogólnopolskim konkursie Przeciągi Literackie 2016

4

Beata Stochla – uczestniczka zajęć literackich prowadzonych w SOK, została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie Przeciągi Literackie 2016, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu. Jury doceniło jej opowiadanie pt. „Anioł Stróż”.

W tegorocznej edycji Konkursu udział wzięli uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i podkarpackiego. Jury oceniało blisko 80 utworów. Stałymi jurorami w konkursie są znakomici poeci Józef Baran i Adam Ziemianin. W tym roku do tego szacownego grona dołączył prof. dr hab. Marek Karwala z Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 11.00 w Galerii Domu Kultury SCK. W programie: rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom, prezentacja utworów nagrodzonych, konsultacje dla zainteresowanych uczestników, wykład „Rozmowy o literaturze współczesnej” – prowadzenie prof. dr hab. Marek Karwala .

Opiekunem Beaty jest instruktor Anna Babula. Gratulujemy!

SOK

4 KOMENTARZE

  1. Gratuluję, to sukces.
    Dlaczego prezentujecie zdjęcie SOK, powinna być prezentowana Beata Stochla, bo to o niej mowa Proszę naprawić to niedopatrzenie.

    • Panie dyrektorze ponawiam swój wpis dotyczący zdjęcia. Pan na pewno zgadza się ze mną że mam rację. Po pierwsze jest to świetny sukces p. Beaty, potem jej instruktorki .
      s

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here