Sylwia Mistrzynią Województwa Podkarpackiego

5

W dniu 07.03.2015r. w Stalowej Woli przy pięknej pogodzie, odbyły się Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych. W mistrzostwach udział wzięli reprezentanci sekcji lekkiej atletyki MKS – STAL Nowa Dęba. Najlepiej zaprezentowała się juniorka młodsza Sylwia Bąba, która zwyciężyła z dużą przewagą na dystansie 2000m, zdobywając złoty medal i tytuł mistrzyni województwa.

Warto podkreślić, że Sylwia wygrała również z juniorkami starszymi, a dwa tygodnie wcześniej na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w biegu na 2000m zajęła czwarte miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się również w kategorii dzieci starszych Marek Mangione, który minimalnie przegrał w biegu na 1000m i zajął drugie miejsce, zdobywając wicemistrzostwo województwa i srebrny medal. W biegu na 2000m młodzików Dominik Wdowiak zdobył 10 miejsce.

W dniu 21.03.2015r. w Iławie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych, w których uczestniczyć będą reprezentanci MKS – STAL Nowa Dęba Sylwia Bąba, Arkadiusz Urbaniak i Kinga Zięba.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski.

MKS – STAL Nowa Dęba

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here