Teledysk! MIND „Jeszcze raz”

45

Nowodębska formacja MIND wydaje debiutancki singiel i zaprasza do obejrzenia teledysku!


Nazwę zespołu ( MIND – ang. umysł, zamierzenie, myśl ) muzycy żartobliwie tłumaczą skrótem wyrażenia „Made in Nowa Dęba„. Grupa powstała rok temu z inicjatywy gitarzystów Filipa Rojka i Dominika Szymańskiego. Po kilku latach gościnnych występów w różnych zespołach połączyli siły z przyjaciółmi: Karoliną Szymulą ( wokal ), Damianem Wilczyńskim ( gitara basowa ) oraz Sebastianem Tomczykiem ( perkusja ). Stworzyli formację, która gra własny autorski repertuar z pogranicza rock`a i pop`u.

Zdjęcia do teledysku zostały zarejestrowane późnym latem nad zalewem w Nowej Dębie, na drogach wśród stawów w Budach Stalowskich, na terenie gospodarstwa agrosturystycznego „Pod Lasem” w Kaczakach oraz nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W teledysku wystąpili przyjaciele zespołu na codzień mieszkający w naszej okolicy – Jagoda „Jadzia” Smalarz, Dawid Rębisz, Kamil Franecki, Karolina Trela oraz rodzeństwo Monika i Maciej Puziowie.

Debiutancki „Jeszcze raz” pierwotnie miał ukazać się w drugiej połowie sieprnia. Pojawiły się jednak nowe pomysły aranżacyjne i utwór wszedł do masteringu na przełomie listopada i grudnia – w momencie skompletowania kilkunastu piosenek na album, który grupa ma ambicję nagrać w 2015 roku. Potrzebowaliśmy czasu, by wypracować brzmienie zespołu. Praca studyjna ma ten specyficzny charakter, że każdy szczgół partii można powtarzać w nieskończoność, a później bawić się samym brzmieniem w miksie. Osobiście wolę jednak żywą scenę. Na niej czuję tę niesamowitą energię, jest dużo improwizacji – prawdziwy rock`n`roll! – mówi wokalistka Karolina Szymula.

Nagranie singla wspomogły Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Dębie ( którego absolwentami są wszyscy członkowie zespołu ), który udostępnił budynek do nagrań instrumentalnych oraz Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa w Nowej Dębie, gdzie zarejestrowano partie wokalne.

Wraz z zespołem MIND serdecznie zapraszamy na koncert grupy w trakcie 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 11 stycznia o godz. 17.30 na scenie przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Nowej Dębie.

45 KOMENTARZE

 1. Piekna wokalistka, chlopcy jak malowani ;) Piosenka miła dla ucha, teledysk dynamiczny i porfesjonalnie nagrany. BRAWO NOWA DĘBA :D

  Aha i super ten moment z perkusją w wodzie..

 2. Miejscowość nazywa się BUDA STALOWSKA a nie Budy Stalowskie. Nauczcie się nazwy miejscowości, w której kręcicie teledysk!!!!!!!!!!

 3. Wszystko ok, ale coś nie pasuje teledysk do słów piosenki… Tekst jest o jedynm, a zlepek różnych, niepowiązanych ze sobą, zdjęć o drugim. o_O

 4. Jeżeli już mam się na siłę do czegoś przyczepić, to jedynie drażni mnie nadmierna artykulacja przez wokalistkę głoski „ę” w „będę” i podobnych. Poza tym same pozytywy, jest nadzieja.

 5. Rewelacja! Niesamowity głos wokalistki ;) Panowie również wielkie brawa!
  Oby więcej takich kawałków… Powodzenia, trzymam kciuki ;)

 6. ten teledysk mi się trochę się podoba ale więcej nie ale gratuluje wam
  za ten teledysk nawet trochę jest lepszy od 4 osiemnastki brawo!!!!

 7. Może trochę mi się nie podoba ale jest fajny ale Marcin ty się nie zgadzasz podoba ci się zobaczysz na youtube [MIND jeszcze raz jest gorszy od 5 panienkach!!!!!!!!!!!!! Ta muza jest lepsza od MIND jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. No trochę fajne i mi się podoba wejciće na youtube i napiszcie [MIND jeszcze Raz.] zobaczycie sami napewno wam się spodoba :)

 9. nie podoba mi się ten teledysk ja mam już 66 latek i nie mogę się zajmować tymi głupotami ja słucham tylko z radia pioseneczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. bardzo fajny teledysk fajna Karolina Fajna Monika z mackiem i Dominik
  i Filip taki przystojny też bym chciał występować w takim fajnym teledysku pozdrawiam brawo. ;)

 11. fajne tylko że nie ma tego co już mam bo wiecie ja zawsze chciałem wystąpić w takim teledysku gratulacje pozdrawiam!!!!! ;D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here