Dzień Seniora 2012!

39

24.09.2012r.


22 września 2012r., w sali Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie, odbyło się integracyjne spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z okazji „DNIA SENIORA”.

Na uroczystość przybyło 120 członków Związku i zaproszeni Goście. Wśród zaproszonych Gości byli przedstawicie: Zarządu Powiatu Tarnobrzeskiego, władze Miasta i Gminy w Nowej Dębie, księży z Parafii Podwyższenia Krzyża Św., przedstawiciele zakładów pracy i instytucji państwowych oraz zaprzyjaźnionych związków zawodowych i stowarzyszeń. Wszystkich zebranych bardzo serdecznie przywitała Przewodnicząca PZER i I Oddziału Rejonowego w Nowej Dębie Pani Józefa Maria Kaczmarek, która podziękowała wszystkim za przybycie i poprosiła o uczczenie minutą ciszy naszych Związkowców i działaczy Zarządu, którzy odeszli już do wieczności.

Następnie Pani Prezes odczytała listę naszych SPONSORÓW, dzięki którym mogła się odbyć uroczystość. W dowód wdzięczności, przy akompaniamencie Kapeli Ludowej „Dębianie”, zebrani odśpiewali im 100 Lat. Goście zabierając głos, życzyli Wszystkim członkom zdrowia, wszelkiej pomyślności i długich lat życia, a dla Zarządu dalszej owocnej pracy w Związku.
Przewodnicząca J. M. Kaczmarek bardzo ciepło i ze wzruszeniem podziękowała za miłe słowa wypowiedziane pod adresem Zarządu i naszych członków oraz za piękne kwiaty.

Dla jedenastu członków Związku, którzy w tym roku ukończyli – 90 i 80 lat, od Zarządu, wraz z różą i czekoladą, były bardzo serdeczne życzenia. W imieniu Jubilatów, zabrała głos Pani Maria Mączka, która słowami wiersza ks. Jana Twardowskiego p.t. ”Tak mało”, podziękowała Pani Prezes J.M. Kaczmarek za Jej wysiłek i inwencję w organizowaniu DNIA SENIORA oraz Zarządowi za pomoc. Pani Przewodnicząca J M Kaczmarek serdecznie podziękowała całemu Zarządowi za pomoc w przygotowaniu w/w uroczystości i pokonywaniu wszelkich trudności w załatwianiu spraw.

Część artystyczną rozpoczęła Kapela Ludowa „Dębianie” pod kierownictwem Pana Adama Laska. Piosenki z lat 60 i 70 bliskie sercu naszych członków śpiewały solistki Klaudia i Sandra z grupy muzycznej Pani Ewy Kieliszek. Cała część artystyczna bardzo się podobała, o czym świadczyły gromkie brawa.
Potem już trwała tylko zabawa ….

Maria Mączka
Źródło: UMiG

39 KOMENTARZE

 1. kto to taki ta w czerwonym że tak ją lansujecie na pierwszym planie tzn kampania wyborcza ruszyła, jedyny, nieomylny, mający parcie do władzy JLB)

 2. i dobrze. lepsze to i milsze dla oka niż wszędobylski lans tego siwego, nieomylnego pana w pasiastym garniturku, mającego parcie do władzy i za wszelka cene trzymajacego sie stołka WO.

 3. Nie chodzi o wygląd lecz o charakter postaci. Kozioł i Czerepach pasują jak nic do duetu Wiesio i Żołi. Wiesio władczy, apodyktyczny, zapatrzony w siebie + miglanc i lisek jakim jest Żołi. Wypisz wymaluj.

 4. Dzień seniora z miasta bo z żadnej wsi nie widzę tu seniorów.
  Czyżby ich nie zaproszono?
  Czyżby tam nie było seniorów?
  Wstyd. To są obchody miejskie a nie gminne. Rubmy dalej podziały.
  A może tych ze wsi ma się daleko. Niech robią w polu a nie bawią się.
  Gratuluję.

 5. Włodarze powysciskiwali sie wzajemnie, pogratulowali sobie wzajemnie, a zaproszeni gosci siedzą sztywno jakby czekali na skazanie. ŻENADA a nie impreza dla seniorów

 6. Popieram, to kolejny sposób na lansowanie się miłościwie nam panujących, a reszta to……. wypełniacze przestrzeni. Tylko przykro na to patrzeć.

 7. [quote]Włodarze powysciskiwali sie wzajemnie, pogratulowali sobie wzajemnie, a zaproszeni gosci siedzą sztywno jakby czekali na skazanie. ŻENADA a nie impreza dla seniorów[/quote]

  miałem to samo napisać… smutne ale prawdziwe…

 8. Drodzy państwo Dzień Seniora organizował Związek Emerytów i Rencistów. To my zaprosiliśmy gości tych którzy nam pomagają żeby im za to podziękować a nie po to żebyście ich tutaj wyobrażali. Przykro jest czytać takie komentarze. Czy każda uroczystość lub święto musi być wykorzystane do obrażania ludzi? Oj nie ładnie.

 9. Też nie rozumiem tych, którzy bezpodstawnie obrażają innych. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę wszystkim emerytom i rencistom życzę! [url=http://www.wozki-widlowe.biz.pl];)[/url]

 10. zgadzam si e z #19

  z conajmnien 100 zrobionych zdjęć na imprezce jako rozbiegówka do tego tematu "losowo" się trafiło z wizerunkiem "L"

  "L" jest the best only "ona"

 11. Bo jest ładne mi się podoba. Jakby było z Siwym Ordonem to być klaskał. Dajcie na luz bo się ośmieszacie… Wychodzą kompleksy jak nic!

 12. wiadomo wszem i wobec że obraźliwe komentarze zamieszczają sympatycy Naszego Samorządu bo jak się mówi na mieście cyt.

  "piszta głupoty na INFO co by go chciały zamknoć" a najlepiej "jakbyśta pisały na Wieśka to i tak wszystko bedzie na Ostapke bo Wiesiek go nie lubi"

  I CO WY NA TO ???? miałam okazję to nagrać aby czasami mi ktoś nie powiedział, że sobie wymyśliłam :D ŚMIESZNI SĄ CI LUDZIE.

 13. Spokojnie sobie lizalem tylek Wiesia i co czytam ,paru nasladowcow chce mi w tym pomagac,oj ja biedny bo moze sie okazac ze beda to robic lepiej odemnie i byc mioze ze wleza glebiej do tylka :o

 14. podobno na sesji L gromy ciskala ,Marysia piszczala, M labogowal,Jasiu ze smiechu trzasl sie jak galareta, reszta pobladla milczala, tylko na plantach ze strachu WROBLE cwierkac przestaly i sie w krzakach pochowaly

 15. Ludzie na mieście mówili, że tylko jedno się zgadza: JASIU TRZĄSŁ SIĘ JAK GALARETA z tym, że nie ze śmiechu lecz ze strachu jak zaczęto mówić o tym że nie można prowadzić działalności na mieniu gminy bo to grozi utratą madatu, a w Echu Dnia mówił, że za wynajem remizy pobierał usługi od ludzi (ktoś tam sprzatał, ktoś tam coś robił).. A barterowa wymiana to forma działalności gospodarczej..

 16. I co się z nimi stało, że nie są? Ordon przegrał je w karty, czy co? Niech Ordon wyjaśni, jeśli jest jak piszesz. Kolejny skandal! Jak ten burmistrz zarządza? :@

  I co ze sprawą Jana? Dlaczego zamiata się pod dywan???? Ludzie mówią, że ktoś zlecił niezależnej kancelarii prawniczej ekspertyzę w sprawie Jana i niestety nie jest dla niego korzystna.. wiecie coś??? I to też uderza w Ordona jako szefa radczyni :o :(

 17. [quote]co sie stalo z dzialkami ? ludzie na miescie mowia ze za panowania PO znikly jak samolot w smolensku[/quote]
  Co to za gospodarz z Ordona skoro pozwolił żeby działki zniknęły???? Jak tak można? Aż tak jest kiepski?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here