Tomek Wolan nowym prezesem LZS Jadachy

33

01-07-2012r.

W dniu dzisiejszym odbyło się walne zebranie klubu LZS Jadachy, którego celem było wybranie nowego zarządu, oraz przedyskutowanie i uchwalenie potrzebnych uchwał, mających na celu poprawienie działalności klubu.

Pierwszym punktem obrad było wybranie protokolanta, którym został Bałata Grzegorz. Następnie, były już prezes LZS Jadachy pan Andrzej Durtka przedstawił rozliczenie klubu LZS Jadachy do 30 czerwca 2012 (wyszczególnienie na co poszły pieniądze otrzymanie z budżetu gminy Nowa Dęba).

Kolejnym punktem zebrania było odwołanie starego i powołanie owego zarządu (wcześniej odbyła się jeszcze dyskusja o zmniejszeniu liczby członków zarządu z 7 do 3). Tak więc stary zarząd złożył dobrowolną rezygnacje która została przegłosowana by chwilę później wybrać członków do nowego 3-osobowego zarządu. I tak oto prezentuje się nowy zarząd klubu LZS Jadachy:

 Prezes: Wolan Tomasz
 Sekretarz: Koper Ryszard
 Skarbnik: Bałata Grzegorz

 Komisja rewizyjna: Bałata Piotr, Grdeń Jerzy, Koper Krzysztof,

Następnie głos został przekazany nowo wybranemu prezesowi Tomaszowi Wolanowi, który nakreślił wizję i cele na nadchodzący sezon 2012/2013. Prezes przedstawił również nazwisko nowego trenera, którym został pan Mariusz Białek z Nowej Dęby.


Fot: Tomasz Wolan nowy prezes LZS Jadachy
Źródło: http://lzsjadachy.futbolowo.pl

33 KOMENTARZE

 1. Nie jestem za ani przeciw … ale polecam sprawdzić czy jeżeli Panowie o jednym nazwisku zasiadają w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej i jest to bliższa lub dalsza rodzina … to czy jest to zgodne z prawem. To tylko tak na marginesie … życzę wytrwałości i samych sukcesów … szczerze !

 2. doszukuję się tu kolejnej prowokacji Ratuszowych i braku tupetu ze strony Ostapki ….powiem więcej pewnie to Ostapko kazał poprzedniemu preziowi zrezygnować i wytypował na prezia Tomka….. zaczyna nam wyrastać taki miejscowy DON VITO CORLEONE… Marek kup se jakiś sygnet żeby mieli w co całować……

 3. Mocne LZS-y to w konsekwencji mocna Stal, która powinna zasysać najlepszych z wiosek i dawać im możliwość dalszego rozwijania umiejętności.

  Życzę efektywnej i satysfakcjonującej pracy ;-)

 4. #15 Masz rację ale powinno nam zależeć nie tylko na Stali ale również i na Siarce .Te dwa kluby powinny być ostoją piłki nożnej w naszym regionie.

 5. Jak będzie miał taką wolę to się pojawi. Szacunek dla Pana B. za to że wspiera wiele inicjatyw. A Tomkowi życzę powodzenia i awansu z klubem.

 6. wydaje mi sie na 100 % Pan B. bedzie w JadaCHACH! ON JUŻ PRAWIE WSZEDZIE BYŁ! i tak samo szybko odchodził ;) STAL . SIAReczka ,MOŻNA TYLKO WSPÓŁCZUĆ NIC WIECEJ! A KOLEGA tOMEK PRZYPUSZCZAM BEDZIE TYLKO MARIONETKĄ W JEGO RECHACH! TAK CZY OWAK ŻYCZE POWODZENIA oraz mocnych nerwów

 7. O powodzenie się nie bój. Tylko w Stali były pewne spięcia które są już zażegnane przez obie strony więc nie próbuj prowokować. Natomiast trzeba było być na zakończeniu w Siarce to byś wiedział jak bardzo dziękowano Panu B. (nawet sam Prezydent). Siarka awansowała do II Ligii! Zamiast kłapać, doceniaj że ktoś w tym grajdole potrafi podzielić się swoją forsą z innymi. Ile Ty dałeś na Stal? Ile dałeś na sport albo kulturę? Oby było jak najwięcej takich ludzi jak Pan B.

 8. Też życze Powodzenia Tomkowi! a odnosnie Pana B Bedzie to samo co z Turbią i panem K.pobawi sie zabaweczkami i potem fruu do śmieci! I tyle w tym temacie! !

 9. Kolo RTA, – Sorry jak suseł- jakiś zakompleksiony jesteś?
  Ktoś ma hajs, zawiera umowę sponsorską i to wszystko. Sponsorzy nie są raz na zawsze. O każdego trzeba walczyć, a nie wydoić i kopnąć w ****. Do sposnorów podchodzi się z szacunkiem. Nowemu prezesowi życzymy powodzenia! Cieszymy się, że coś się zmienia na lepsze!

 10. Tomek Wolan od kilku lat jest doradcą sportowym w Firmie FB .Firmie zależy na reklamie a Tomkowi na rozwoju lokalnego sportu .Oby ta współpraca trwała wiecznie i była przykładem dla innych.Panom życzymy cierpliwości we wzajemnych relacjach i sukcesów.

 11. Dokladnie. Sponsorzy w tym Pan B. płaci bardzo duże podatki. A mimo to jeszcze daje kasę na różne inicjatywy. I dlatego szacun. Gdyby więcej było takich ludzi w ND to byście nie patrzyli wiecznie na ten śmieszny urząd i nie byli uzależnieni od łaski jakiegoś Żółędzia, Ordona czy innych fifarafa tylko byście mogli jako mieszkańcy przeprowadzić szereg inicjatyw bez kajania się po URzędach. A tak, każdy kuli kitę, nie protestuje [i]"bo burmiszcz jak się dowie, to nie do piniondzow"[/i] na klub, na stowarzyszenie… Taka prawda. Oby jescze 5 takich panów B. było w Dębie a już sytuacja wyglądałaby znacznie lepiej: dla sportu, dla kultury, dla organizacji pozarządowych.

 12. oczywiście jakby ktoś pisał coś nieprzychylnego wówczas odniósłbyś wrażenie że to prawdziwy głos opinii publicznej… natomiast jak ktoś coś docenia, komuś się coś podoba to nie mieści ci się to w głowie. pomyśl nad swoimi ograniczeniami, może taka refleksja ułatwi Ci spojrzenie na świat. Gratki dla Wolanka.

 13. Pozwoliłem sobie skopiować:

  [url]http://ozdobychoinkowe.pl/ozdoby_choinkowe_aktualnosci.php?subaction=showfull&id=1332674948&archive=&start_from=&ucat=&[/url]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here