Trenerska nominacja

0


Z siedziby Podkarpackiego Związku Badmintona w Rzeszowie nadeszła radosna wiadomość. Trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio poprowadzi wspólnie ze swoim kolegą z Dębicy Piotrem Skrzekiem reprezentację województwa podkarpackiego w badmintonie w kategorii: juniorów, juniorów młodszych, młodzików i młodzików młodszych w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych.

Finał Mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych i młodzików młodszych rozegrany zostanie w Kępnie kolo Wrocławia w dniach: 27.02. – 01.03.2015r.
Finał Mistrzostw Polski w kategorii juniorów i młodzików rozegrany zostanie w dniach: 30.04. – 02.05.2105r. w Białymstoku.

Obaj trenerzy od dłuższego już czasu zajmują się szkoleniem kadry wojewódzkiej podkarpackich badmintonistów w ramach konsultacji szkoleniowych i zgrupowań.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że oprócz szkoleniowca z Nowej Dęby w tych mistrzostwach wielką szansę na występ ma spora grupa młodych badmintonistów Stali. Ilu znajdzie uznanie w oczach trenerów okaże się po licznych konsultacjach szkoleniowych i startach, które zaplanowane zostały w najbliższym czasie.

To kolejny spektakularny sukces nowodębskiego badmintona, a szczególnie jego koncepcji i myśli szkoleniowej.

trenerskanominacja

Na zdjęciu trenerzy kadry wojewódzkiej ze swoimi podopiecznymi, pierwszy od lewej strony Adam Bunio (Stal Nowa Dęba), pierwszy do prawej strony Piotr Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin).

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here