Trwają prace przy budowie poczekalni

12

07/10/11r./

W szybkim tempie idą prace przy budowie nowego budynku dworca autobusowego w Nowej Dębie.

Będzie to nowoczesny budynek wyposażony m.in. w cyfrowe ekrany prezentujące rozkład jazdy także kioski multimedialne i pulpity informacyjne. Dzięki multimedialnym kioskom informacyjnym można przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę rozpowszechniać dowolne informacje – nie tylko związane z ruchem autobusów – podkreśla Wiesław OrdonCo ważne można to robić w atrakcyjnej formie wykorzystując wysokiej jakości dźwięk i grafikę.

Systemy te można także wyposażyć w czytniki kart czy nawet linii papilarnych, które mogą skutecznie wykorzystywać pracownicy np. kierowcy autobusów. Inwestycja zakończy się w czerwcu 2012 roku. a jej całkowity koszt wyniesie ponad 700 tys. zł. Budowę w dwóch trzecich wartości wsparł samorząd województwa podkarpackiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Paweł Antończyk

12 KOMENTARZE

  1. Czyli co? Z łopatą biega? Wydawać publiczne pieniądze na to czy owamto każdy potrafi. Za to panu burmistrzowi płacimy dużą kasę by te pieniądze wydawał.

  2. do gościa spod 2 i 3, nie każdy potrafi, bo np. Wy nie potraficie. Gdybyście wiedzieli tobyście byli na jego miejscu. Najpierw poznaj zasady wydawania publicznych pieniędzy wraz ze wszystkimi konsekwencjami a potem zabierz głos. Dopóki tego nie uczynisz jak to mówią osoby Waszego pokroju – "coś tam w kubeł…"

  3. Burmistrz się stara by miasto zmieniało wizerunek a tu grupka krytyków wysuwa swoje nieuzasadnione podejrzenia i sugestie.
    Może przeciwnikom i niezadowolonym z budowy poczekalni wypada przytoczyć wypowiedź posła Hofmana na temat posłów z PSL. Pasuje jak ulał do tych malkontentów. .

  4. Świetnie ale jeśli chcemy żeby służyło nam to przez lata radzę od razu zamontować monitoring bo zawsze znajdzie się jakiś wracający z indigo i szlag wszystko trafi.

  5. Jeśli ktoś zdecydował się aby budować wiatę z eksponowaną konstrukcją stalową to trzeba było też pomyśleć o jakimś uczciwym zebezpieczeniu stali (ojej za drogo). Teraz jak na to patrzyłem to maks dwie wiosny i wiata będzie brązowa. :D no ale już po ptokach mleko się rozlało i generalnie brakuje kolców przeciw ptakom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here