Rodzice Kacperka ostrzegają przed oszustką. Nie dajmy się nabrać!

6

Poniżej zamieszczamy ostrzeżenie rodziców Kacperka Serafina o grasującej po Nowej Dębie oszustce, która wyłudza od ludzi pieniądze pod pozorem wsparcia dla Kacperka Serafina:

Treść wpisu: 

BARDZO WAŻNE. Kochani po Nowej Dębie i okolicach chodzi Pani, która zbierała wczoraj pieniądze na dziewczyne, która ma mukowiscydoze. Dzisiaj podawała, że zbiera fundusze dla Kacperka. W żadnym wypadku prosze jej NIE DAWAĆ żadnych pieniędzy. Ani my ani fundacja nie wyraziła zgody na zbieranie pieniędzy chodząc po domach. Wpłaty dla Kacperka mogą być kierowane tylko przelewem na konto fundacji, które jest na ulotce. Gdyby do kogoś przyszła proszę o pilny kontakt ze mną nr tel 607 753 880. Pani, która zbiera ma ok. 50 lat , szczupła blondynka na krótko ścięta w okularach.
OSTRZEGAMY!!! NIKOGO NIE WYSYŁALIŚMY, ŻEBY ZBIERAŁ GOTÓWKĘ DLA KACPERKA.
Przekażcie informacje dalej.

Jednocześnie wszystkie osoby chcące wesprzeć Kacperka zachęcamy do przekazania 1% podatku. Niezbędne informacje na poniższym banerze:

przekaz podatek dla kacperka
 

6 KOMENTARZE

  1. Ona chodzi cyklicznie co roku i zbiera pieniądze. Ja ją wyprosiłam, ona ma ciągle tą stała i wyuczoną regułkę. Nie dajcie się jej nabrać. W tamtym roku sprawdziłam na stronie internetowej fundacji co niby ta kobieta zbiera w jej imieniu i czy faktycznie jest taka osoba potrzebująca na którą zbierają i jak się okazało nie było takiej. W tamtym roku zbierała na jakiegoś chłopca z Mielca też niby z porażeniem mózgowym. więc proszę uważać. Blondynka krótkie włosy,okulary, ubrana była w spodnie imitujące ubranie, jasne moro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here