TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

34


Już za kilka dni zostanie rozegrany pierwszy nowodębski TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA Zygmunt Cholewiński.

Piłkarskie zmagania zostaną rozegrane 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości ustanowione \”dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego\”. To właśnie w 1918 roku nasz kraj po 123 latach zaborów uzyskał upragnioną wolność. Poprzez organizacje turnieju, chcemy pokazać, że ten dzień można spędzić radośnie na wspólnej zabawie dlatego:

WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY DO GORĄCEGO DOPINGU. WEŹMY ZE SOBĄ BIAŁO-CZERWONE FLAGI, KOSZULKI, CZAPKI, SZALE I INNE REKWIZYTY Z SYMBOLIKĄ NARODOWĄ.

W TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI weźmie udział 8 drużyn, które jako pierwsze zgłosiły się do rozgrywek. Są to:

1. MEDIA TEL
2. FB DESIGN
3. ZAKŁADOWCY
4. SUPERPARTIA
5. PIZZERIA GIUFEPPE
6. LEJTEKOLE
7. SZAKALE
8. JEDNOSTKA RATOWNICZO-GAŚNICZA PSP NOWA DĘBA

STARTUJEMY NA HALI O GODZINIE 14.00! WSTĘP WOLNY!


TKP RATUSZ

W tym samym dniu tj. 11.11.2010 r. o godz. 14:00 swój mecz ligowy rozgrywa STAL Nowa Dęba. Ze względów organizacyjnych nie mamy możliwości przełożenia godziny rozpoczęcia turnieju, która przypada na 14:00

34 KOMENTARZE

 1. A właśnie ze ma .Tobie pasuje bufonada w iście czerwonym post komunistycznym stylu .Oni chcemy się cieszyć z Rocznicy Odzyskania Niepodległości w ten sposób i mnie i tobie nic do tego .Chcesz zachlej mordę i potem idź do kościoła tak jak to robisz zwykle co niedzielę .Ratusz wprowadza do Nowej Dęby radość i życie .Więc Nam pozostaje tylko cieszyć się z tego .Masz wybór człowieku możesz iść do Nycza z Ordonem możesz zabawić się na Hali .Twój wybór.

 2. [b]No cóż, tak jak ktoś wcześniej napisał. W Nowej Dębie tylko mecz i mszę organizuje się z okazji takiego święta jak 11 listopada. Żadnej alternatywy, żadnego nowego pomysłu, cokolwiek aby mieszkańcy poczuli że coś wielkiego się święci. I tak co roku. Zaściankowo i prowincjonalnie. Tylko potem obraza i słoma z butów co niektórym wyłazi że cywilizacja omija to miejsce….I może lepiej niech tacy jak ten spod #2 lepiej sie nie odzywają, bo jak to zauważył kiedyś klasyk-"…pierwszy który daje o sobie znać i najwięcej gada to idiota…"[/b]

 3. Impreza zaczyna się o 14 więc akurat będzie po Kościele i uroczystościach organizowanych przez Urząd. Dobrze, że jest ten turniej bo będzie gdzie pójść na co popatrzeć. Szkoda, że Urząd znowu robi takie płacze i smutki. Na zachodzie święto niepodległości to wielki festyn: są kiełbaski, muzyka, zabawa. Bo przecież jest się z czego cieszyć. A Ty ktosiu jesteś prawdziwym lasowakiem. Sam nie kiwnie palcem by zrobić coś dla innych ale pierwszy będzie krzyczał że coś mu się nie podoba.

 4. [b][color=#0033cc]Te, kujot…na którym meczu będziesz abyśmy poznali ciebie, jedynie prawdziwego maczo z Nowej Dęby? Chyba się nie boisz pokazać publicznie jak będziesz pokazywał gawiedzi jak sie leje dziewczynę…Bo tu na tym forum to byle szczyl może napisać jaki to z niego jest twardziel..
  No więc jak? Będziesz na tyle odważny by aby to pokazać przy publice , czy dalej będziesz tylko szczekał na tym forum jak piesek na łańcuchu?
  Szmata[/color][/b]

 5. Hej Elza przestań biadolić! rzuć pomysłem, rusz tyłek i zorganizuj alternatywną impreze w N.Dębie, aby mieszkańcy poczuli wielkość tego święta, życzę powodzenia!
  A wypowiadać się na forum może każdy, czy ci sie to podoba, czy nie, a twój klasyk chyba już przebrzmiał.

 6. Dęba zaczyna być prostacka jak piłka nożna. Wszystko się dzieje ostatnio, to kręci się w 80% wokół piłki. Smutna rzeczywistość. Brak ambicji, a chyba przez to że tak najłatwiej zaplusować u nowodębskich samców :(

 7. Panie Ostapko, bardzo mi się nie spodobał ten artykuł (niedopowiedzenie roku). Chciałbym zapytać: w którym roku Polska odzyskała niepodległość? W szkole uczyli, że w 1918! Niby mała różnica, ale w tym wypadku znacząca!

 8. [color=#0000cc]do #6 szmata[/color]
  Ogarnij się nieco bo zaczynasz '' pisać się'' jak mop np. viledy…(?!!)
  Masz paści do D.Q. – to pozwij sk…….a:D:D do sądu o zniesławienie i cacy.Zaśmiecasz forum .
  11 XI – Msza przenajświętsza jest optymalnym rozwiązaniem !
  Tylko ONA!
  Módlmy się bracia i siostry pilnie ,by Ostapko ze swymi/ szatanem podszytymi projektami – szczezł obrazoburca niegodny- najświętszej panienki.. Chce,by [color=#ff0000][b][size=16]TAKIM DNIU[/size][/b][/color]haratali w gałe…Łagocki się w mogile przewraca…
  B)
  :D:D

 9. Poza tym – czego by nie zorganizować w Dębie, to i tak będzie źle. Najłatwiej to tylko narzekać, jak nie pasuje, to sami coś zorganizujcie. Osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł z tym turniejem, oby tak dalej.

 10. [small][url][b]Ty pansa cośtam siedź cicho piłka wam w głowie tylko a nie normalne życie .Nie rozumiecie że na swiecie są kobiety – m szowiniści .[/b][/url][/small][color=#0099cc][/color]

 11. [b]Te, pansa, idź ty sobie popatrzeć na tę piłkę i nie podnoś głosu. Chyba ze jesteś jednym z tych prawdziwych mężczyzn, którzy uważają jak ten khujot, że kobieta służy tylko do zaspokajania potrzeb swego pana i władcy, a gdy niepotrzebna to jej miejsce jest przy garach i dzieciakach[/b]

 12. Pansa ty idioto [b]kobieta służy tylko do zaspokajania potrzeb swego pana i władcy, a gdy niepotrzebna to jej miejsce jest przy garach i dzieciakach[/b]wal się sam

 13. Poczytajcie jaki to marszałek jest wspaniały! Zdradził własną partię. Wiem ze to PiS, ale jakby nie patrzeć to z niego tchórz i zdrajca. Wiec czym sie tu chwalic ze "Pan Chorągiewka" przyjedzie zebrać żniwa poparcia przed wyborami?

  [url]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Marszalek-wojewodztwa-podkarpackiego-wystapil-z-PiS,wid,12772844,wiadomosc.html?ticaid=1b369[/url]

 14. przy tradycyjnym systemie, w którym dwie pierwsze drużyny z każdej grupy przechodzą dalej, zespoły, które wczoraj zajęły miejsca na podium skończyły by grę na fazie grupowej :) ale system był każdemu znany przed rozpoczęciem turnieju i wygrali Ci, którzy najumiejętniej to wykorzystali :)

 15. Zgadzam się z 31!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to jest dostawać w **** w grupie a później z niej wyjść na szarym końcu????…podziękujcie systemowi.

 16. re :#17 und # 19 Cholera, a Araby mają git!… [ironia – aby nie było]
  [color=#0000ff]szmato! irytuje mnie to,że skomlesz o ''przeprosiny''[/color] od Q….
  Elza – bez komentu – prawie – umyłaś gary? / o co się mnie czepiasz ??!
  Ja jestem za parytetami [color=#cc0000]idiotko[/color]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here