Turnieje badmintona w Mielcu i Suchedniowie

6

13-12-2011r.

CHOINKI NOWA DĘBA!


W Mielcu rozegrany został ostatni w tym roku, a 59 w ogóle turniej Grand Prix Victora w badmintonie. Wielki sukces odnieśli w nim badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy wręcz zdeklasowali swoich rywali w poszczególnych kategoriach.

W prestiżowej kategorii „Open\” całe podium dla nowodębian. Zwyciężył Łukasz dycha, który w finale pokonał Dawida Rząsę 2:1 (21:12;16:21;21:17). Trzecie miejsce wywalczył Adrian Bogdan. W kategorii \”Runners Up\” triumfował najmłodszy uczestnik Grand Prix. utalentowany Patryk Kopeć, który w finale pokonał najstarszego uczestnika tych zmagań, swojego trenera Adama Bunio 2:0 (21:19;22:20). W kategorii gier podwójnych wygrała para Adrian Bogdan / Łukasz Dycha, drugie miejsce wywalczyła para Adam Bunio / Dawid Rząsa, trzecie Patryk Kopeć / Dawid Rzeszutek (UKS Volant Mielec), a czwarte Ernest Ścipień / Igor Iwański (UKS Volant Mielec). I wreszcie w kategorii \”Old Boys\” po raz kolejny zwyciężył Adam Bunio. Łącznie badmintoniści z Nowej Dęby stawali aż osiem razy na podium. Warto odnotować, że po 59 Grand Prix Adam Bunio ma na swoim koncie 93 zwycięstwa i łącznie 131 razy stawał na podium dla zwycięzców.

W Suchedniowie rozegrany został silnie osadzony Krajowy Turniej Seniorów w badmintonie. W zawodach tych dobrze spisał się badmintonista Stali Nowa Dęba Mateusz Czachor. W deblu mężczyzn wspólnie z Rafałem Skrzekiem (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli piąte miejsce, a w mixście wspólnie z Joanną Stobiecką (MKS Orlicz Suchedniów), również uplasowali się na piątym miejscu.

/info

6 KOMENTARZE

  1. [quote]#3 | kibic3 dnia 12/18/2011 09:17
    A ten jełop w białej bluzie to które miejsce zajął[/quote]
    Uważaj,nie ubliżaj ludziom którzy są niepełnosprawni.Obyś Ty lub Twoje potomstwo nie doświadczył podobnego losu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here