TVL Tarnobrzeg: Nowa Dęba z budżetem

6

Planowane dochody budżetu gminy na 2017 rok wynoszą 66,66 mln zł. Projekt planu dochodów został opracowany w oparciu o dane pochodzące z Ministerstwa Finansów, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, Krajowego Biura Wyborczego, jednostek organizacyjnych Gminy, zawartych umów oraz własnych wyliczeń. Planowane wydatki budżetu gminy na 2017 rok wynoszą 70,56 mln zł i są wyższe od planowanych dochodów o kwotę 3 894 130 zł. Źródłem pokrycia planowanego deficytu będą przychody z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów. Projekt budżetu został przedyskutowany i zatwierdzony przez wszystkie komisje Rady Miejskiej oraz pozytywnie zaopiniowany przez Regionalną Izbę Obrachunkową.
 

6 KOMENTARZE

  1. Co jak co ale taka przychodnia to wstyd dla tego miasta, jej władz i mieszkańców ( bo takie władze wybierają). Burmistrzu, też kiedyś będziesz stary i chory i nikogo obchodziło nie będzie, że byleś kiedyś ważnym burmistrzem., Gdzie zaparkujesz swoje auta, jak dotrzesz na piętro,? Ile wytrzymasz na krześle w wąskich korytarzach, gdzie przejść trudno? Jak będziesz rozmawiał z lekarzem, kiedy drzwi maja po 60 i więcej lat i cud, że jeszcze się trzymają. Pomyśl o tym co ważne i co służy ludziom, Tobie zresztą też.

    • Ale p.Mieszkańcu co do przychodni ma burmistrz? Przecież panowie doktorzy którzy prowadzą POZ-ty w Nowej Dębie to osoby prowadzące działalność gospodarczą tak samo jak np. jak właściciel sklepu spożywczego bo taki mamy system zdrowotny.
      Tak więc pretensje trzeba kierować do panów doktorów .

    • A panowie doktorzy musza zaciskać pasa, nawet nie stać ich na zakup wieszaka dla pacjentów w poczekalni.

    • Przepraszam, a teraz to jest budynek doktorów czy burmistrza ?, bo sie już pogubiłem. Rozumiem, ważniejsze są planty z prosektoryjnym oświetleniem i niedokończony zalew ( brak oświetlenia , stare rudery etc. ) niż porządny budynek w którym mogłaby się mieścić przychodnia z prawdziwego zdarzenia.. Ale jak widać naród woli chleb i igrzyska, więc …..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here