UMiG: W podziękowaniu za Plac mjra Gryczmana

426 stycznia w urzędzie odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele Związku Żołnierzy Wojska Polskiego z płk. Antonim Macioszkiem, prezesem Zarządu Wojewódzkiego oraz Wiesławem Ławińskim, honorowym prezesem nowodębskiego Koła ZŻWP.

Spotkanie zainicjował i poprowadził por. Zygmunt Mazur, który chciał w ten sposób wyrazić swoje podziękowanie burmistrzowi Wiesławowi Ordonowi oraz Radzie Miejskiej za podjęcie inicjatywy zmiany nazwy Placu Wyzwolenia na Plac majora Jana Gryczmana. Przedstawiciele władz wojewódzkich ZŻWP przekazali okolicznościowe adresy prezesa Zarządu Głównego gen. dyw. w st. spocz. Adama Rębacza na ręce Wojciecha Serafina, przewodniczącego Rady Miejskiej, Heleny Tłusta, przewodniczącej Komisji Statutowo-Organizacyjnej, Spraw Społecznych i Etyki oraz Wiesława Ordona, burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba.

UMiG


4 KOMENTARZE

  1. no!nareszcie pan burmistrz jest na wydechu! Ostapko nie psuję krwi;)a i krzesło – ''jakoś wygodniejsze'':) i ludzie normalnie – jak należy – hołd oddają – podzięki.. Miło – taka robota – to był Ładny Dzień.

  2. No właśnie :(
    Dawno na sesji nie było "dziękuje panie burmistrzu" :(

    CO TO SIĘ POROBIŁO?

    Zero laudacji, peanów… PODŁOŚĆ!

  3. Widać od razu po burmistrzu Ordonie, że lubi pokłony i podzięki, jakoś tak życzliwszą ma twarz do ludzi, nawet przewodniczący Serafin rzucił uśmiechem .To była naprawdę Ładny Dzień.

  4. Może trzeba mu jakiś porządny [url=http://projektowanie-wnetrz-biurowych.strefa.pl/]fotel[/url] albo tron (to jeszcze lepiej) sprawić? :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here