VII Zawody Pływackie im. A. Gerwatowskiego na basenie letnim

31

13.08.2012r.12.08.2012 r. na basenie letnim Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się VII Zawody Pływackie im. Andrzeja Gerwatowskiego.

Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych, tj. temperatura powietrza 15ºC oraz zimny wiatr, na linii startu stawiło się 10 uczestników. Najmłodszym zawodnikiem był Maciek Kucharski, który przepłynął dystans 50 metrów z czasem 1:23.07.

Na dystansie 100 m w kolejnej kategorii wiekowej zwyciężczynią została Anna Flis z czasem 1:44.69, drugą pozycję wywalczył Marcel Kucharski z czasem 1:52.66. W kategorii wiekowej 1996-1993 pań pierwsza na metę dopłynęła Adrianna Jajuga z czasem 1:43.02, tuż za nią była Jadwiga Wypniewska z czasem 1:44.55. Natomiast w kategorii mężczyzn zwycięzcą był Jakub Pietrzyk (1:24.97), drugie miejsce Grzegorz Bus (1:28.86) oraz trzecie miejsce zdobył Bartosz Szafran (1:32.72).

W kategorii Open wielkim zaskoczeniem okazał się start Marcina Burskiego, który przyjechał z Warszawy, aby walczyć w tych zawodach. Pan Marcin Burski z czasem 1:10.92 zajął pierwsze miejsce, drugą pozycję wywalczył Piotr Pręga z czasem 1:28.74.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali karnety, dyplomy, medale i puchary.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w rywalizacji sportowej oraz organizatorom za przygotowanie zawodów.

Informacja:
Zawody Ratownicze zostały przełożone na termin późniejszy ze względu na opady deszczu.

31 KOMENTARZE

 1. Proszę o przesunięcie tych zawodów na inny termin np. w lipcu i w innych godzinach. Połowa sierpnia to chyba nie jest odpowiednia pora, zawsze można spodziewać się zimniejszych dni to po pierwsze a po drugie, niedziela 9 00 rano – każdy chciałby się wyspać po sobotniej imprezie. Jeżeli można coś zasugerować to połowa lipca i sobota godzina 11 00 lub 17 00 . Jeżeli możecie coś z tym zrobić to bardzo proszę.
  Ta zmiana terminu przyniesie lepszy rezultat dla tej imprezy.
  Pozdrawiam Organizatorów
  Robicie dobrą imprezę tyle że wasza praca idzie w "kosmiczną przestrzeń".

 2. Robił dobre wrażenie??? Chyba na 90 letnich dewotkach.Powietrze zatruwał jak zwykle.I tego jego komentarze do wszystkiego: "hihi, będzie na fejsbuczka " .

 3. Robił dobre wrażenie??? Chyba na 90 letnich dewotkach.Powietrze zatruwał jak zwykle.I tego jego komentarze do wszystkiego: "hihi, będzie na fejsbuczka " .

 4. Coś się czepił Druta. Koleś coś tam sobie robi, gdzieś tam sobie działa. Sprawia ci przyjemność anonimowe pastwienie się nad nim? Leczysz w ten sposób kompleks niższości?

 5. Bardzo kulturalna rozmowa "pełna kultura", rozumiem że to wszystko przez pewne ograniczenia no ale jak ktoś jest ograniczony to taką mową będzie się posługiwał i to właśnie słownictwo jest tak powszechne wśród młodzieży a nawet dzieci , więc o co ja piję.
  Dalszy komentarz jest zbędny.

 6. [quote]#22 | edgar dnia 08/15/2012 22:22
  Coś się czepił Druta. Koleś coś tam sobie robi, gdzieś tam sobie działa. Sprawia ci przyjemność anonimowe pastwienie się nad nim? Leczysz w ten sposób kompleks niższości?[/quote]
  Tak"cóś tam robi,gdzieś tam działa" :D Trafnie to ująłeś ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here