WARSZTATY OGNIA

18

2014-01-18

WARSZTATY OGNIA !!!

Grupa Tancerzy Ognia \”Syriusz\” pragnie zaprosić
dzieci i młodzież oraz wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatne warsztaty przygotowujące do tańca z ogniem.
Jeżeli chciał/a byś nauczyć
się machać
POI, wachlarzami, linami czy kijami po prostu przyjdź, a my nauczymy Cie jak się to robi.

Warsztaty są bezpłatne i nie wymagają zapisów ani własnego sprzętu !

Odbędą się w dniach 22,24,31 stycznia 2014 roku w Domu Kultury w Nowej Dębie w godzinach 11.00 – 14.00

Na zakończenie ferii, podsumowaniem warsztatów będzie mini pokaz z ogniem w wykonaniu Grupy Tancerzy Ognia \”Syriusz\” z udziałem osób czynnie biorących udział w
ćwiczeniach.

Informacje:
Tel: 691-638-546
http://grupasyriusz.pl/
email: tancerzeognia@vp.pl


ZAPRASZAMY !!!

18 KOMENTARZE

  1. Zapewniam że warsztaty są bardzo dobrze zorganizowane i bezpieczne zarówno dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego wszystkich uczestników. Ale jeśli "zaniepokojony" jest egzorcystą i chce nas wesprzeć w opiece nad uczestnikami to oczywiście serdecznie zapraszamy. :)

  2. [b]A pozwolenie od proboszcza też jest potrzebne ? Bo ja byłbym chętny, ale ostatnio nie wpuściłem księdza "po kolędzie" i nie wiem…[/b]

  3. Sądziłem że jednak wypowiadać się będą osoby z wyższym poziomem kultury. Tym czasem ogłoszenie jak widze zostało potraktowane jako miejsce, w którym nie mający nic twórczego do powiedzenia "gówniarze" wdają się nie związane nijak z tematem dyskusje, cóż dziecko jak coś głupiego napisze to się z tego cieszy, dobrze że fall..ów się tu nieda rysować bo byście dopiero mieli ucieche. Proszę was tylko ludzie weźcie pod uwagę to że są poważne osoby wśród odwiedzających nasz serwis, są również i dzieci, którym raczej nie posłuży poziom waszych wypowiedzi, a na pewno nie zachęci.

  4. moja córka chce iść, dlaczego byś nie zaprowadził, rozmawiałam z tym Panem organizatorem i wydaje się że będzie tam bardzo ciekawie. Ale jak są jakieś powody do obaw to napisz, wszystkim się taka informacja przyda.

  5. To nie jest temat na rozmowę tutaj :) myśle że dość wyraźnie widać że istniejemy, trzymamy się dobrze i rozwijamy. poza tym potrafimy zorganizować coś co posłuży nie tylko nam jako grupie ale i da mamy nadzieje dużo radości i frajdy innym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here