Włamywacz zatrzymany

4

Policjanci z Komisariatu Policji z Nowej Dęby zatrzymali 32- letniego mężczyznę, który z Zakładu Kamieniarskiego skradł elektronarzędzia, pompywodne i narzędzia kamieniarskie o łącznej wartości 8 tysięcy złotych.

Kilka dni wytężonej pracy policyjnej doprowadziło do ustalenia i zatrzymania mężczyzny, który włamał się do Zakładu Kamieniarskiego w Nowej Dębie. Złodziejem okazał się 32 – letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski, który pod osłoną nocy 25 stycznia br., z terenu hali i warsztatu ślusarskiego ukradł szlifierki kątowe, pompy wodne, spawarki, narzędzia kamieniarskie oraz złom metalowy i żeliwny o łącznej wartości 8 tysięcy złotych.

Część łupu złodziej, ukrył na swojej posesji, drugą część u swojej bliskiej rodziny pod Nową Dębą. Skradzione przedmioty rabuś przeznaczył na sprzedaż. Ubiegli go funkcjonariusze. Podczas prowadzonego przeszukania odzyskali skradzione mienie.

Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu wobec sprawcy, zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.
Mężczyźnie funkcjonariusze przedstawili zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. KWP

4 KOMENTARZE

  1. In the northern [url=http://www.nfoutletstore.net]north face outlet online[/url] hemisphere, the northern slope [url=http://www.nfoutletstore.net]north face outlet[/url] of the mountain is the most cold, snow-covered deepest, most difficult to climb the side, alluding to the real climbers, [url=http://www.nfoutletstore.net]www.nfoutletstore.net[/url] always fearless, rose to the challenge.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here