Wypadek drogowy w Nowej Dębie. Zablokowana DK nr 9

0

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego w Nowej Dębie. Na drodze krajowej nr 9 zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwoje dzieci w wieku 3 miesięcy i 2,5 roku  oraz mężczyzna zostało przewiezionych do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazdy przez Majdan Królewski, Baranów Sandomierski, Nagnajów. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13, na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie (relacji Radom-Barwinek). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że zderzyły się trzy samochody osobowe: volkswagen golf, ford focus i opel. Dwoje dzieci w wieku 3 miesięcy i 2,5 roku oraz mężczyzna zostało przewiezionych do szpitala.

Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy od strony Rzeszowa przez Majdan Królewski, Baranów Sandomierski i Nagnajów. Od strony Tarnobrzega przez Nagnajów, Baranów Sandomierski, Majdan Królewski do Rzeszowa. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 15.00.

Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here