Wzorowa działka 2010

5

Po raz kolejny Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba zorganizował konkurs na wzorową działkę dla użytkowników działek produkcyjno-rekreacyjnych Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Nowej Dębie.

Celem konkursu jest zachęcenie działkowców do dalszej pracy wydobywającej piękno zieleni. Do konkursu zgłoszono działki z czterech Rodzinnych Ogrodów Działkowych, które zostały poddane ocenie trzyosobowej komisji w składzie: Krystyna Żybort (Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba), Ewa Szałaj i Kazimierz Skimina (radny Rady Miejskiej w Nowej Dębie).

Na terenie ROD \”Relaks” za najpiękniejszą uznano działkę Anny Tabor, II miejsce zajęła Jolanta Tomczyk, a III – Stanisław Hałka. W ROD \”Nad Bystrzykiem\” wygrali Maria i Stanisław Królikowscy, II miejsce zajęli Teresa i Zbigniew Kujawa, a III – Maria i Teresa Róg. Stanisława Czachor została laureatką konkursu w ROD \”Rekreacja\”. W ROD \”Metalowiec\” komisję najbardziej zachwyciła działka Mariana Lisa. Na kolejnych lokatach uplasowali się: Janina Wancarz oraz Maria i Kazimierz Dziedzic.
Wszyscy działkowcy, biorący udział w konkursie otrzymali nagrody. Wręczając nagrody burmistrz W. Ordon zapewnił, że nowodębski samorząd dostrzega i będzie dostrzegał potrzeby finansowe działkowców. ROD mogą korzystać z możliwości otrzymania dotacji z budżetu gminy.

JL

5 KOMENTARZE

  1. nie kazdy ma co chce! i nie kazdy ma tyle kasy zeby w działke inwestowac jaa wole inwestowac w dom jak bede nusiał na działce mieszkac to sie martwił bede!
    :o

  2. zainwestuj sobie w dzialke, to przyjdzie zlodziej i ci obnizy poziom dzialki, a tyle domow sobie ludzie dookola ND wybudowali i nawet oddczuwaja potrzebe piekna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here