Udział PIRANII w Podkarpackiej Lidze Pływackiej Dzieci 10 – 11 lat

12

W dniu 8 listopada 2014 r. zawodnicy sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba, pod opieką trenera Piotra Sochy, uczestniczyli w Podkarpackiej Lidze Pływackiej Dzieci 10 – 11 lat II edycja jesień 2014. Zawody, organizowane w Tarnobrzegu przez Podkarpacki Okręgowy Związek Pływacki oraz UKS Delfin Tarnobrzeg, zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: 10 lat i młodsi oraz 11 lat.

Nasza sekcja reprezentowana przez ośmioro zawodników: Karolinę Byczek, Szymona Durlaka, Agnieszkę Janusz, Magdalenę Kobylarz, Urszulę Kopeć, Huberta Magudera, Michała Puzio oraz Macieja Wiśniewskiego zmierzyła się z zawodnikami: SP Motyl MOSiR Stalowa Wola, KP Sokół Rzeszów, MKS Ikar Mielec, UKP Gryf Dębica, UKS Delfin Tarnobrzeg, MUKP Fala Ropczyce, MKP Bobry Dębica, CSTiR Strzyżów.

Była to pierwsza impreza sportowa tej rangi, w której wzięli udział nasi zawodnicy. Tym bardziej należy podkreślić sukcesy: Michała Puzio w kategorii 11 lat – brązowy medal na dystansie 200 m stylem klasycznym (3:30.13) i zajęcie 6 miejsca na dystansie 200 m stylem zmiennym (3:24.58) oraz Huberta Magudera w kategorii 10 lat i młodsi – 4 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym (1:49.20).

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego.

SOSiR

———————————————————————————————————————-

zarebski_samorzadowe2014

12 KOMENTARZE

  • Gratuluję PIRANIE !!! Gratulacje Panie Piotrze !

   A tak na marginesie to o co chodzi z tymi różnicami !
   To są dzieci ! To jest młodzież ! To są Mieszkańcy ! I Nie Wolno Robić Podziałów ! Żadnych ! Te uwagi kieruję do Pana Dyrektora Sportu ! Co tam się dzieje w tej Sekcji ?

  • Aż pięć lat było czekać aby dzieci dopiero teraz zaczęły pływać w podkarpackiej pływackiej lidze !!! A co robiły przez ten czas ????

 1. Jest pan wielki panie Szurgociński, łaskawy i w ogóle super.
  Dzięki Ci za organizacje obozu w Piaskach, stworzenie sekcji pływackiej, rozbudowanie strzelnicy i za wszystko co pan zrobił !

  • Taaak. Fajny z Pana gość panie Adamie bo jakoś ale jakoś wykonuje pan swoją pracę dostając za to kilka tyśków miesięcznie. Ja jeszcze dziękuję za to, że organizował pan finały wielkiej orkiestry świątecznej pomocy i dostawał za to 800zł za finał. Dziękuję także za to, że z puszek pan nie brał. Jest pan the beściakiem i takich ludzi jak pan potrzeba temu miastu. Bez pana to wszystko by upadło. No to chlup!

  • Dobroczyńca ! Tak powinien być zwany Dyrektor Szurgociński ! Jak śmiecie go inaczej nazywać ! To DOBROCZYŃCA !

  • właśnie wpadła mi do rąk ulotka wyborcza pana Adama Szurgocińskiego, jestem ciekaw bo pan Adam podał swoje cele na ulotce; jednym z tych celów to:
   1. Aktywne pozyskiwanie środków unijnych na kontynuację rozpoczętych i nowych inwestycji w naszej gminie i powiecie.

   Pytanko jedno maluśkie do pana Adama ,

   Kiedy i ile pozyskał pan tych unijnych środków w ostatnich latach ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here