Zakończenie NALP: Dezamet vs Fair Play Mielec

7

W sobotni wieczór uroczyście zakończyliśmy rundę zimową Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (NALP).

Impreza rozpoczęła się kilka minut po godzinie 18.00 bardzo ciekawym układem tanecznym nowodębskich cheerleaderek z grupy pod kierownictwem p. Beaty Hodór. Następnie organizatorzy przystąpili do wręczenia pucharów i nagród zwycięskim drużynom (Dezamet, Media Tel, Turbo Banda). Ponadto wybrano najlepszego zawodnika ligi którym został Kamil Serafin (Turbo Banda), oraz bramkarza Mateusz Kopeć (Dezamet). Chłopaki z Superpartii zostali wyróżnieni jako Drużyna Fair Play. Nagrody i Puchary wręczali starosta Mirosław Pluta, wiceprzewodniczący rady powiatu Bogdan Tomczyk oraz w imieniu organizatorów Marek Ostapko i Wojciech Bulanowski. Tradycyjnie w rolę konferansjera wcielił się Jacek Lubera. Skład sędziowski: Paweł Wałęga, Jan Gawle (Dębica).Po odegraniu hymnu Ligi Mistrzów sędzia główny odgwizdał początek meczu. Pojedynek był bardzo zacięty i obie drużyny zapewniły licznie przybyłym kibicom wspaniały spektakl sportowy.
Jak zauważa Tomasz Ciechoń z Fair Play Mielec „Gra była jak na warunki meczu pokazowego dość spokojna i obfita w ilość goli. Nie brak było wielu ciekawych akcji, strzałów do bramki, ale i w poprzeczkę, czy słupek.” Niestety mimo zaangażowana i walki nowodębska drużyna przegrała z zawodowcami z Fair Play Mielec 7:9.Warto dodać, że mielczanie zostali zaproszeni do Nowej Dęby na udział w turnieju STAL CUP, który odbędzie się 15 stycznia. Wezmą w nim udział takie drużyny jak: Stal Nowa Dęba 1, Stal Nowa Dęba 2, Unia Nowa Sarzyna, Resovia Rzeszów, Czarni Jasło, Fair Play Mielec.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zawodników i kibiców, a także Sponsorów:
FIRMIE BILIŃSKI
FIRMIE DONORIA
BOGUSŁAWOWI FRYCOWI
WOJCIECHOWI ŚMIECHOWI
POWIATOWI TARNOBRZESKIEMU


TKP RATUSZ

7 KOMENTARZE

  1. mecz na poziomie i aż milo było patrzeć na grę obu drużyn …. teraz uwazam że DEZAMET słusznie wygrał lige …… zakonczenie ligi też na poziomie, dlatego czego mozna chciec. BRAWO…… oby wiecej takich rozrywek w te zimowe wieczory.

  2. BILIŃSKI [PONOĆ ZAPROSIŁ 4 ZESPOŁY KTÓRE ZAJĘLY 4 PIERWSZE MIEJSCA NA HALE DZISIEJSZEGO WIECZORU OK.GODZ.18.00
    WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZA NA MECZE
    TYM KTÓRZY PRZYJDĄ BAŃKA GRATIS

  3. Słuchajcie co z 2 rundą NALP????…miała ruszać w styczniu a tu nic nie słychać a zostało tylko 6 dni!!!!!!!!!!co się dzieje????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here