Zamiast szynobusu, pojedzie autobus

20


Przez cały sierpień, nie pojedziemy pociągiem z Nowej Dęby do Rzeszowa, Tarnobrzega, czy też Stalowej Woli.

Z powodu wykonywanych robót torowych i budowy nowych przystanków kolejowych na linii kolejowej 71, w dniach

od 2 do 31 sierpnia 2010 roku, Przewozy Regionalne w Rzeszowie wprowadzają zastępczą komunikację autobusową na trasie Rzeszów – Nowa Dęba – Tarnobrzeg – Stalowa Wola Rozwadów – Rzeszów.

Na w/w trasie będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy.

Bartosz Bakalarz

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

20 KOMENTARZE

 1. A co oznacza termin -przystanek kolejowy ? ? Idąc tropem tej neomowy – Nowa Dęba ma kapitalny [color=#990000]Port autobusowy[/color] :|:|

 2. "Wygooglowałem" (Pansa Wybacz :D )
  [quote][b]Przystanek kolejowy[/b] to miejsce zatrzymywania się pociągów osobowych, lub innych, jeśli służbowy rozkład jazdy przewiduje.
  Jest złożone tylko z peronu, nie posiada semaforów. Oznakowane jest za pomocą
  wskaźnika W16 informującego maszynistę, iż w odległości drogi hamowania znajduje się przystanek, zaś najczęściej przy końcu peronu ustawia się wskaźnik W4 (prosty biały krzyż na czarnym tle), oznaczający miejsce zatrzymania czoła pociągu.[/quote]
  http://www.zgapa.pl/zgapedia/Przystanek_kolejowy.html
  P.S.
  Szynobusy spóźniały się od jakiegoś czasu co zmusiło klientów do przesiadki w busy. Nie zdziwię się gdy za jakiś czas przeczytam iż PKP wykazała straty na tym odcinku, linia okazała się nie rentowna i zostanie zamknięta ;)

 3. Weź wyluzuj i nie prowokuj. Informacje ważne dla danej spolecznosci sie powtarzają. Ktoś czasem zamieści je pierwszy, ktoś drugi. TVP informowało o love parade to już TVN ma o tym nie informowac? Ogarnij sie i nie napuszczaj ludzi.

 4. Informacja o tym, że pociągi nie będą jeździły przez miesiąc sierpień była podana w czerwcu. Dlaczego nagle dzisiaj Urbaniak dodał o tym artykuł? – a to dlatego, że zobaczył go tutaj i informacje o tym skopiował. [u]Zapewniam, że Urbaniak nie wiedział o zawieszeniu pociągów[/u]! Jakby nie było tutaj tej informacji, to na portalu Wesołowskiego nie byłoby mowy o pociągach.

 5. [b]Jeśli na portalu Wesołowskiego nie byłoby informacji o wystawie to Ostapko też by nie wiedział!!
  Weźcie sie ogarnijcie ludzie bo robicie propagandę a nie znacie w ogóle zasad! [/b]

 6. "Prezes" się pomylił informacja a [u][b]dokładnie utworzenie PDF-a to 27.07.2010r. godzina: 11:18. [/b][/u]Więc wprowadzasz w błąd jakoby ta informacja była dwa miesiące wcześniej. Informacja najwcześniej pojawiła się wczoraj po 11:18!
  Nie wszczynaj wojny bo zostanie obrócona przeciwko Tobie! Najpierw sprawdź u źródła a potem podburzaj ludzi!

 7. do #8
  Nie pomyliłem się. Nie wypowiadaj się Skarbie, jeśli nie znasz tematu, bo się ośmieszasz! Poza tym nie napisałem nigdzie o dwóch miesiącach.
  Informacja ta była zamieszczona w czerwcu, a wczoraj została zaktualizowana, dlatego jest data 27.07.

 8. Skoro byłaby drogi kolego wcześniej to taka informacja byłaby niżej. Zauważ też ze nic tu nie wnosi Marek ani Mateusz ale za to ty masz dużo do gadania!! Weź się zamknij!

 9. do #11
  Informacja, która została zaktualizowana, zostaje automatycznie przeniesiona na górę. Daruj sobie idiotyczne komentarze! Jeśli masz Kochanie jakiekolwiek jeszcze wątpliwości co do strony PR, to zapraszam Cię do pokoju technicznego PR w Rzeszowie.

 10. 1. to wiadomo od ponad 2 m-cy,
  2. już miesiąc jest zastępcza na odcinku Stalowa-Rozalin,
  3. Jak mają zamknąć aj dokupili szynobusy i będą dokładać kursy?

 11. Jestem jednym z nielicznych forumowiczów, który rzeczywiście czasem jeździ tym szynobusem, tudzież lokomotywą z 1 wagonem. Muszę przyznać, że jest to świetna szybka jazda do Rzeszowa. Bez korków, chamskiego kierwcy PKS czy bus, i tanio. Czekam na koniec remontu

 12. Oczywiście, że wiadome to było już w maju, czerwcu – Rysiek i Prezes mają rację. Od września będziemy śmigać do Rzeszowa jeszcze szybciej. Zostały zakupione nowe szynobusy, więc będą również nowe kursy. Zamknięcia linii nie będzie kolego #2.
  Szynobusy spóźniały się przez ostatni okres, ponieważ bus, który jeździł na odcinku Dęba Rozalin-Rozwadów nie wyrabiał czasowo. Przyczyną opóźnień była również zepsuta sygnalizacja kolejowa na prawie każdym przejeździe, a także powódź. Pozdrawiam.

 13. pytanie do regan73 [czysta ciekawość / nic ponad to!] korzystasz – wiesz = są ''kible''? w jednostce / biała lomokotywa..:):)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here