Zaproszenie do udziału w XXIX sesji Rady Miejskiej

6

Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w sesji Rady Miejskiej w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Nowa Dęba na 2017 rok. Sesja odbędzie się 26 stycznia 2017 r. o godz. 1500 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie .

sesja styczen 2017

Źródło: UMiG

6 KOMENTARZE

    • Długi Ordona będą spłacać mieszkancy czyli emeryci i renciści. Bo młodzi z miasta wyjeżdżają, pierwsze efekty sa juz widoczne: zamykane szkoły bo nie ma w nich dzieci. A co robi Ordon ? Zaciąga kolejne kredyty i zadluza mieszkańców. Juz pierwsze kroki miasto podejmuje podnosząc nam oplaty za wode i ścieki za chwilę podniesie oplaty za wywóz śmieci a za moment czeka nas podwyżka podatków za nieruchomości . a zapłacą wszyscy którzy tu mieszkają czyli emeryci i renciści etc

    • Wszystko to prawda, ale zdecydowana większość mieszkańców naszej gminy oraz naszego kraju nie jest w stanie powiązać przyczyn i skutków. Myślenie przyczynowo-skutkowe jest obce naszemu narodowi. Polak patrzy na swoje rachunki z rozdziawioną miną i jedyne co potrafi wyksztusić to „Złodzieje jeb**” po czym idzie do wyborów i na tych „złodzieji” oddaje swój głos lub po prostu w dniu wyborów zostaje w domu „bo i tak się nic nie zmieni”, oddając wybory w ręce zorganizowanych grup interesu. Polacy do dziś chwalą Gierka jako dobrego gospodarza mimo, że dopiero kilka lat temu spłacili zaciągnięte przez niego długi i żyli w biedzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here