Zaproszenie na 4 Ogólnopolską Wystawę Królików Wiedeńskich

21
Zdjęcie podglądowe

Zapraszamy serdecznie wszystkich na królicze święto w Nowej Dębie!! 205 Królików wiedeńskich, wystawcy z całej polski i zagranicy! W Piątek zwiedzanie dla grup zorganizowanych oraz pokaz królików rasy Teddy!! Będzie co oglądać 😊 Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny!

21 KOMENTARZE

 1. Jako, że zaproszenie na króliki zostało przyjęte a pod takimi zaproszeniami na ogół nic się nie dzieję to skorzystam z wolnej przestrzeni aby przedstawić zasady religii kowidiańskiej.

  RELIGIA KOWIDIAŃSKA W PRAKTYCE
  1. Nie ma innych chorób nad kowidem a Niedzielski jego prorokiem
  2. Wuhan – święte miasto kowidian.
  3. Begramo – miejsce pierwszych masowych objawień kowidiańskich, taka kowidiańskie Medjugorie.
  4. Za obrazę uczuć religijnych, tj. brak maseczki lub paszportu kowidowego należy się surowa kara w postaci pozbawienia praw obywatelskich.
  5. Kult świętej maski – tak jak w kościele katolickim w zależności od pory roku zmienia się kolor szat liturgicznych tak u kowidian zmienia się nastawienie do świętej maski. W zależności od dyspozycji kapłanów należy ją nosić w lesie, parku, sklepie, domu, na ulicy itd. Nazwanie maski „kagańcem” jest bluźnierstwem i powoduje u kowidian atak szału.
  6. Foliarz, szur, płaskoziemnca –w ten sposób określa się innowierców. Są to osoby które odrzuciły religię kowidiańską i mają czelność podważać wszystkie prawdy objawione głoszone przez kapłanów kowidianizmu: prof. Horbana, prof. Simona itd.
  7. Nowa normalność -moment docelowy do którego dążą wyznawcy covidianizmu. Gdy już sterroryzujemy, uwięzimy, odizolujemy, spacyfikujemy wszystkich foliarzy(patrz pkt 6 – foliarze), na Ziemi zapanuje pokój, dobro i miłość. Masz czelność to kwestionować, gnoju zasrany, bandyto, foliarzu? Pokój, miłość, dobro, nowa normalność, to nasze ideały, szurze zasrany…
  8. Reżim sanitarny – pełni rolę katechizmu kowidian. Polega na nieustannym wykonywaniu bezsensownych, śmiesznych, czasem poniżających ale finalnie nic nie dających czynności typu dekontaminacja podeszw w butach, dezynfekcja powietrza, mycie piasku na plaży, dezynfekcja papieru toaletowego. Im coś jest bardziej bezsensowne i przeczące logice a jednocześnie bardziej niszczy gospodarkę i relację miedzy ludzkie tym lepiej.
  9. Nabożenstwo kowidiańskie – odbywa się codziennie o 10.30 gdy ministerstwo kowidu podaje najnowsze raporty zakażeń i śmierci. Prawilny kowidianin zawsze ubolewa że zmarło tak mało szurów (szur – patrz pkt 6)
  10. Obostrzenia,zakazy, restrykcje- najwieksza pieszczota dla covidiańskich uszu. Kiedy będą nowe zakazy? To sakramentalne pytanie zadaje każdy szanujący się covidianin w czasie nabożenstwa( patrz „nabożeństwo” – pkt 9) lub trochę później, na Twiterze i fejsie Nie ma nowych obostrzeń, nie ma nowych zakazów…. Ale boli. Zaraz wszyscy umrą! Rząd zwariował. Niech czym prędzej wprowadzi zakazy!!!!

  Ostatecznym spełnieniem jest uzyskanie kolejnej cyklicznej dawki szczepionki, którą powinien otrzymać każdy, niezależnie od jego woli (szczepionka traktowana jest jako rodzaj chrztu, który pozwala ludziom obmyć się z grzechów – zakażenia – i wkroczyć do nowego lepszego świata).

  W imię Pfizera, Moderny i Astry Zeneki. Johnson.

  • Ale się 'CZŁOWIEK’ napracował. A po co? Żeby się nie zaszczepić i innych do tego skłonić. Tymczasem ponad 500 Polaków codziennie umiera, głównie nie zaszczepionych. Gratuluję samopoczucia i „bohaterstwa”.

 2. 11. W nowej religii covidian co ok 3 miesiące stwierdza się przyjście nowego dogmatu. Na chwilę obecną po delta, mu, nu, sru jest omnicron.

 3. Co za głupie komentarze, kto chce pojdzie obejrzec kroliki a kto nie to nie. Mozna je ogladac a nie ktos glupio pisze czy mozna je zjesc.
  Lub wogole nie na temat o koronowirusach czy nie wiadomo o czym
  Ludzie zastanowcie sie co piszecie a nie takie glupoty piszecie w komentarzach ktore kazdy moze czytac
  KTOS stara sie pisze artukuly a wy jakies glupie komentarze piszecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here