Młodzi z Jadachów pojechali na Legię

20

20-03-2013

W minioną sobotę młodzież Ludowego Zespołu Sportowego Jadachy wzięła udział w wyjeździe do Warszawy na mecz pomiędzy Legią a Górnikiem Zabrze. Młodzi sympatycy futbolu mogli na żywo oglądać swoich starszych kolegów i podziwiać słynny doping kibiców Legii.

Była to nagroda dla naszych juniorów za dobre sprawowanie w grze i na treningach – mówi prezes LZS Jadachy Tomasz Wolan. – Wyjazd ten był możliwy dzięki wsparciu Firmy Biliński produkującej ozdoby choinkowe, za co w imieniu klubu serdecznie dziękuję.

W sumie w wyjeździe wzięło udział 32 osoby. – To było bardzo ciekawe doświadczenie i cieszę się, że mogłem wziąć w nim udział – mówi Mariusz Białek trener LZS Jadachy


Fot: Prezes LZS Jadachy zawiera umowę sponsorską z Firmą BILIŃSKI

Warto podkreślić, że LZS Jadachy obchodzi w tym roku 30 lecie swojego istnienia! –Zaplanowaliśmy wiele imprez, a wyjazd był motywacją do dalszej pracy aby uczcić 30-lecie awansem do wyzszej klasy rozgrywkowej. Podpisaliśmy umowy o sponsorowaniu wszystkich imprez i klubu z Firma Biliński która jest naszym głównym sponsorem. Liczymy, że także gmina pomoże nam finansowo w organizacji jubileuszu, a wasz portal będzie patronem medialnych tych wydarzeń – dodał Tomasz Wolan.



20 KOMENTARZE

 1. He hehe:D słynny doping kibiców Legii z kryminalistą i dilerem narkotykowym "Staruchem" na czele. Dobrze ze podziwiali doping a nie bezzębnych kibiców z popodbijanymi oczami i czerwonymi nosami – hehehe "Brać Kibicowska":D

 2. do Miki Mouse…. Wiem, że z tej dziury nie ma szerokiego obrazu na Polske a co dopiero na stolice. Nie byłeś, nie komentuj bo to żałosne co czytam w twoim komentarzu. Legia to najlepszy klub w Polsce z najlepszymi kibicami – fanatykami. Tylko mały odsetek to chuligani, którzy chcą to zniszczyć. Patrz przez okulary propagandy – bierz wszystkich za kiboli i chuliganów… pozdrawiam

 3. Nieformalny lider pseudokibiców Legii Warszawa Piotr S., ps. Staruch, jest oskarżony w sprawie handlu amfetaminą. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 4. Radzę dłużej oglądać TVN i czytać jeszcze dokładnej GW, a zapewne twój obraz i osąd otaczającej rzeczywistości będzie obiektywny, jednoznaczny i prawdziwy. Weź sie człowieku może ogarnij i popatrz na jakim świecie żyjesz.

 5. Lepszy zdroworozsądkowy moher niż młody, "wykształcony" jak to dalej było ? … z dużego miasta , czy może z …. .

 6. Pół Warszawy chodzi rodzinnie na Legię. "Żyleta" to tylko jedna trybuna ( niezależnie od tego, co kto o nich sądzi, nie jest to reprezentatywna grupa dla ludzi po prostu kibicujących Legii w Warszawie ). Jeżeli chodzi o Starucha, po kilku miesiącach aresztu został wypuszczony z braku dowodów…

  Szkoda mi mojego rocznika ( `87 ), bo dosłownie chwilę po nas zaczęły się na serio wyjazdy na zagraniczne wycieczki w szkołach, tysiące atrakcji na około. Nas się wszędzie kopało w … , a do tego wykorzystywano jako eksperyment na wszystkich szczeblach życia społecznego.

  Dzisiaj ktoś komuś funduje wycieczkę, a jak my byliśmy w podstawówce, jedna kobieta potrafiła palnąć dziecko dlatego, że ktoś stuknął dwa razy w dzwonki w klasie od "muzyki".

 7. [b]Czyżby odcięli ci Radyjo i trwającą TV? Pozostała ci prenumerata Gościa Niedzielnego i obowiązkowe uczestnictwo w zajęciach Róży Parafialnej. Tam możesz dowiedzieć sie jedynie prawdziwej prawdy, oraz potwierdzić swoją jedynie słuszną postawę poddańczo społeczną wśród innych podobnych tobie osób, które nie wiedzieć czemu upodobały sobie manifestację swojej osobowości poprzez noszenie nakryć głowy ze specjalnego rodzaju wełny zwanej moherem. [/b]

 8. W piątek jadę na rozgrywki cymbergraja w Parzęcinie Dolnym. Czy mogę też liczyć na artykuł o tym wydarzeniu w infonowadeba.pl ? Oczywiście ze zdjęciami.

 9. Do "Legionisty z ND" – skoro tuch chuliganów wsród "Braci Kibicowskiej" jest tylko ODSETEK to czego ich nie wyrzucicie ze swojej społeczności, dlaczego pozwalacie im razem z wami tak porządnymi kibicami stać razem na meczach, jeździć z wami na mecze pociągami, które oni zatrzymują żeby sprać kilku kolesi z innej wiochy, dlaczego pozwalacie aby umawiali się ("ustawiali się") na obijanie mordy w krzakach pod szyldem kibiców waszych klubów, dlaczego pozwalacie się ograbiać z kasy (bo jak nie dasz to dostaniesz w morde od swojego) na jakieś oprawy – jak nie dasz to cię wy**** on z waszego sektora, może też zaprzeczysz że oni nie bawią się w brudne interesy ( narkotyki, samochody, broń, alfonsi itp. ) I to jest ten twój ODSETEK, który rządzi wami.
  Jeżeli wiecie o tym co napisałem i jesteście z nimi w jednym sektorze na meczu jeździcie z nimi razem na mecze to znaczy że utożsamiacie sie z nimi i popieracie ich. A jeżeli nie to spróbujcie ich wywalic ze swojej "społeczności kibicowskiej". Zobaczymy czy wam się uda.:D

 10. Co ja na to poradzę, że gangi weszły na stadiony?

  To nie jest mój problem, tylko policji.

  Nie wolno mi według Ciebie wchodzić na mecz pierwszoligowy, żeby obejrzeć piłkę dlatego, że wchodzą tam też goście, których nie znam, za których nie odpowiadam, etc.? Bez sensu.

  Płacę za bilet i w tym mam mieć wliczone moje bezpieczeństwo. Jeżeli tak nie jest, znaczy że właściciel / dzierżawca stadionu lub organizator imprezy ma ponieść karę, a ja dostać odszkodowanie.

 11. [quote]Radzę dłużej oglądać TVN i czytać jeszcze dokładnej GW, a zapewne twój obraz i osąd otaczającej rzeczywistości będzie obiektywny, jednoznaczny i prawdziwy. Weź sie człowieku może ogarnij i popatrz na jakim świecie żyjesz.[/quote]

  heh!. telewizora nie nie oglądam od 6 lat z definicji. Kupuję tygodniki [prasa] by wyrobić sobie opinie [color=#cc0000]własną ![/color] na rzeczywistość – która jest taka a nie inna – i jedno mogę ci powiedzieć – jeśli by takich jak Ty wreszcie zabrakło – istniałaby nadzieja,że ten kraj,moja Ojczyzna zamiast ''napierdalać'' się o ważną skądinąd historię ,się zabrali za gospodarkę a nie za gejów,Tupolewa,tablety z Glinskim. premiami dla pani marszałek po 45tyśaków i dla pozostałych vice mar. po 40tyś. od lewa – do prawa!! Od '89 minęło prawie 25 lat !! a Ryje te same – jeno się ''tasują'' – Kurski cynik – miał rację – cyt: – ''ciemny lud to kupi.."
  Kupujcie! – piankapoulirtanowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here