Zaproszenie na spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem

32


RADNY MAREK OSTAPKO I TOWARZYSTWO RATUSZ ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE Z REDAKTOREM STANISŁAWEM MICHALKIEWICZEM.

Spotkanie odbędzie się w 26 września 2014 (piątek) roku w sali katechetycznej parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie.

PROGRAM SPOTKANIA:
18:00 – Msza Św. za Ojczyznę
ok. 18:35 (po Mszy) prelekcja red. S. Michalkiewicza pt.: „TEORIA SPISKU”.
Po zakończeniu prelekcji przewidziana jest dyskusja.

Stanisław Michalkiewicz – polski prawnik, nauczyciel akademicki, sędzia Trybunału Stanu, eseista, publicysta i autor książek o tematyce społeczno-politycznej. Działacz opozycji w PRL. Współzałożyciel Unii Polityki Realnej. Wykładowca w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Warto przypomnieć, że nie będzie to pierwsza wizyta redaktora Stanisława Michalkiewicza w Nowej Dębie. Gościł on już u nas w lipcu 2012 roku, także na zaproszenie radnego Marka Ostapko.

 

 

 

32 KOMENTARZE

  • starsi się interesują… młodzi to już cali pochłonięci życiem wirtualnym. kiedyś to były pełne trzepaki, podwórka itd. Dzisiaj każdy w domu przed ekranem. A jak wyjdą na zewnątrz to też klipią w te ekrany telefonów.
   „A co na to Pan Bóg? Pan Bóg coraz starejszy…”

  • Bóg hurtem do niebios i skazuję do biedronki tyle istnień -że ho,ho.
   cyt- RADNY MAREK OSTAPKO I TOWARZYSTWO RATUSZ ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE Z REDAKTOREM STANISŁAWEM MICHALKIEWICZEM.

   Spotkanie odbędzie się w 26 września 2014 (piątek) roku w sali katechetycznej parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie.

   Nie wierzę..
   OstaokoRADNY MAREK OSTAPKO I TOWARZYSTWO RATUSZ ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE Z REDAKTOREM STANISŁAWEM MICHALKIEWICZEM.

   Spotkanie odbędzie się w 26 września 2014 (piątek) roku w sali katechetycznej parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie.

   PROGRAM SPOTKANIA:
   18:00 – Msza Św. za Ojczyznę
   ok. 18:35 (po Mszy) prelekcja red. S. Michalkiewicza pt.: “TEORIA SPISKU”.

   O japie.dolę! a potem opłatek? przepraszam „któś” za złośliwości. Lepiej późno niż wcale.

 1. Oj gdyby red. Michalkiewicz wiedział w co się pląta to nie wiadomo czy przyjechałby na to spotkanie……..Może jednak to i dobre bo może wywęszy spisek RATUSZA.

 2. I znow Taliban nad Wisla daje znac o sobie. Dziwie sie ze Pan Ostapko wiaze sie z antysemitami I sluzalcami pedofilow w sutannach.Czy Polska podniesie sie jeszcze z katotalibanu?

  • Nie podoba ci się KK twoja wola, ale pamiętaj że życie nie znosi próżni i na miejsce tych „katolów” może przyjdą wyznawcy proroka, może wprowadzą szariat, a wtedy jak będziesz upartym ateistą – utną ci łeb. Zachód ma już owoce walki z KK i Chrześcijaństwem

  • Tak VOLKERBALL, czyli według Ciebie jak coś komuś się nie podoba to morda w kubeł bo gorsi przyjdą… Cytując: „Nie o taka Polske walczyłem”. I tak przy okazji mi jako ateiście utną łeb, a co Tobie zrobią…

 3. Ja uważam, że Michaliewicz dobrze gada. Pozatym to człowiek promujący woly rynek i mądrą ekonomie. Niegdyś w UPR, dzisiaj popiera KNP. Poza tym to człowiek inteligentny i krasomówca.

  • masz rację kiedyś Nina wydawało się że jest jednostką samoistną dzisiaj ten PR jest sterowany przez ludzi z zaparciem na co ??? za dużo tu jadu a gzie w tym wszystkim Licak nie widać persony,wstyd ogarnia ludzi patzrący na tych dwóch meżczyzn be z dzietych.
   proszę nie usuwać postu

 4. Stanisław zawsze na propsie.
  Ostabko ma mój głos za Michalkieiwcza.
  Mam nadzieję ze na wiosnę Ratusiki zaproszo Kisielewskiego.

  • Wziął przykład z radnej M.Mroczek.W jej wypadku tylko”całowała”staruszki,ten poszedł daaaaalej.Liczy że jak Boga zaangażuje w kampanię wyborczą to Bóg sypnie mu głosami do urny wyborczej.

  • @któś
   Nie cofnę słów,które nasmarowałem i nadal się ich nie wstydzę.Jednak jak się korzysta z lokali „sukienkowych”
   za Ógb zapłać – to zły prognostyk..Mnie w ubranych w suknie panów ,żaden nie przekona a i nauczał nie będzie.Czarny KRK i Czarny z ISIS. = ZŁO! alternatywą jest Nauka a nie szamani. Religia jest młodszą siostrą śmierci.Idzie wykorzystać ten pierwotny lęk zagospodarować? Naturalnie!
   Każdy z nas staje przed pytaniem – co potem.. Ha! i jest kupe macherów ,że suknie pozakładają – i lata pasożytują.
   Siatka Pol / Rus
   jak obstawiacie?

  • @Anonim, lekcje chłopcze odrobiłeś, popracuj jeszcze nad ortografią, a potem siusiu, paciorek i do łóżka

 5. Michalkiewicz był też w N. Dębie w latach 90. w Domu Kultury, było spotkanie z Mikke, ale on się spóźniał, więc Michalkiewicz zrobił wstępną pogadankę

 6. To Ratusz teraz wyznaje ideologię Korwin-Mikke? Ale czad! Będzie prywatyzacja szkół, basenu i domu kultury! Na początek pewnie do prywatyzacji pójdzie Liceum nasz lokalny bastion Ratusza.

  • Do panteonu dziennikarzy nigdy się nie załapie bo tam trzeba mieć klasę a ten człek to zwykły patyk od kaszanki.

  • Wszędzie agenci, wszędzie układ,ideologia śmierci,zamach,trotyl i prusaki-to wszystko nas otacza i z tym złem trzeba toczyć nieustanną walkę.Modlitwa, pielgrzymki, wykłady w salach katechetycznych i opieka duszpasterzy nad nieletnimi jest w stanie zmienić ten kraj.Pytanie tylko : W CO?

 7. Jak już teraz w przedwyborczych szrankach kumasz się z kieckowymi to po ew. wygranej będziesz im musiał lizać D..PĘ całyczas. Nowa Dęba nie oczekuje miętkich lizodupów.

 8. Panowie w czarnych sukienkach do roboty a nie pasozytowac!!! Sprzedajecie towar ktorego nie mozna sprawdzic bo nikt zza grobu nie wrocil I wykorzystujecie ludzki starch. Do uczciwej roboty.

  • DO roboty,płacić podatki a nie mamić odmóżdżonych pomocą w dostępie do niebios.Jak jest,to i bez kieckowych prymusów,wesołowskich zboków nas przyjmą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here