Zebranie mieszkańców Osiedla Dęba – zaproszenie

16

O G Ł O S Z E N I E

Informuję mieszkańców osiedla Dęba,

że 11 grudnia 2018 r. tj. we wtorek o godz. 19.15

w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się

zebranie, na które zapraszam wszystkich mieszkańców

 

Porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Wybór protokolanta.

4. Sprawozdanie przewodniczącego z działalności w okresie między zebraniami.

5. Przyjęcie protokołu z poprzedniego zebrania tj. z 9 września 2018 r.

6. Podjęcie uchwały w sprawie:

1) uchwalenia wniosku o zmianę zakresu przedsięwzięć przewidzianych do realizacji ze środków funduszu osiedlowego na 2018 rok.

7. Wolne wnioski i zapytania.

8. Zamknięcie zebrania.

Z uwagi na ważność omawianych spraw bardzo proszę mieszkańców o liczny udział w zebraniu.

 

PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU OSIEDLA

WŁADYSŁAW FLIS

16 KOMENTARZE

 1. Będzie Jan i Wojciech. Jan przyniesie konserwy dla Wieśka bo ten wprawdzie zarobił przez 12 lat prawie 1,5 mlna złotych ale dali mu tak niską pensję że nie wiadomo czy go teraz stać na jedzenie. Wojtek powinien ramię w ramię bronić baraku przy szkole przed rozbiórką. Jako radny nie miał pomysłu co z nim zrobić i skąd wziąć kasę na jego remont ale dzisiaj śmiało powinien głosić, że 6 albo 8 milionów na remont baraku to żaden problem. Jureczek się już nie mieści w domu chłopa z Krystianem więc chciałby mieć swój gabinet właśnie w tej starej szkole. Nazwą te ruderę „muzeum” i powołają dyrektora, wicedyrektor, specjalistę ds promocji, i szereg innych pociotkowych stanowisk. W muzeum głównym eksponatem będą lasowiackie kalesony z połowy 20 wieku z zaschniętą łyżwą na środku oraz ząb lasowiaka umieszczony w kapslu piwa, który wypadł przy otwieraniu butelki szczęką. W bocznej nawie będzie ołtarz poświęcony twórcom straży wielkanocnej. Całość ozdobiona będzie serpentynami z bibuły oraz sreberkami z czekolady.

  • To jest hamska wypowiedż
   i to świadczy o portalu kreowanym przez pana Ostapko i jego zleceniodawców[czytaj zwolenników Grzędy]. TYLE W TEMACIE.

  • Zgadzam się! Tak jak mówiłem w Alfredówce. Gówniarze się do władzy dorwali. Ale władzy raz zdobytej nie oddamy! Poszczekają, poszczekają. Potem towarzysz Wiesław będzie kształtował te masę.

  • Z TAKĄ waszą mądrością jaką prezentujecie, SAMI SIĘ WYKOŃCZYCIE i PRZEJDZIECIE DO HISTORII JAKO WROGOWIE POLSKI I NASZEGO ŚRODOWISKA JAKIM JEST MIASTO I GMINA NOWA DĘBA.

  • Powiem więcej! To nie tylko wrogowie POLSKI i WASZEGO tzn naszego środowiska ale przede wszystkim to wrogowie cywilizowanego, socjalistycznego świata jaki sobie w tej puszczy przez lata budowaliśmy. Uczciwi wykonawcy pod okiem uczciwych inspektorów i uczciwych burmistrzów budowali za uczciwe pieniądze uczciwe inwestycje. Kasa szła strumieniami. Brakowało? To cyk, kredycik. Ile fortun zostało zbitych przez te lata. Ah! Piękne czasy. Ale towarzyszu wyborcu nie załamuj rąk. Póki jesteśmy na placu boju, możemy odzyskać to co nasze. Jeden strzał po pysku nas nie złamie.

  • Wypowiedział się jeden z KOMUNISTÓW PSEŁDOKOMIK ,który chce budować korzenie od nowa. TO JUŻ PRZERABIALIŚMY i tego nie chcemy.!!!!!!!!!!!

  • Mirek przedstawiles ze na Zebraniu bedzie strasznie, to dlatego dzisiaj o godzinie 14 ks.pralat na Gorce uruchomil wszystkie dzwony na trwoge

  • Tak, widziałem na wlasne oczy to zgrupowanie pod wodzą ks. pralata. Powołał do mobilizacji wszystkich z dekanatu w sprawie pensji Burmistrza. I kto tu rządzi?

 2. Strażaki przespały samochód Z JRG Nowa Dęba,który był już wstępnie przydzielony dla nich. Operatywniejsi byli druhowie z OSP Woli Raniżowskiej i oni zabrali ten samochód. To tak jak by ktoś przyszedł na czyjeś podwórko i wyprowadził samochód i nim wyjechał. Teraz wypada pieniądze przeznaczyć na szkołę,uczniowie skorzystają, a OSP niech dalej tłucze Starka.
  Co na to starzy radni z osiedla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here