Zespół Szkół nr 2 organizuje WOŚP 2017

21

 

21 KOMENTARZE

  • Nie zrozumiesz do momentu w którym sam będziesz potrzebował pomocy. Jeśli coś Ci nie pasuje to pobierz sobie z internetu oświadczenie, że w razie wypadku nie wyrażasz zgody na leczenie sprzętem zakupionym przez WOŚP i po problemie człowieku.

  • jak dobrze ze jest Owsiak, bo NFZ nic nie kupuje a wszystkie wczesniaki umarlyby bo nie byloby inkubatorow.Ludzie ratunku, gdzie my zyjemy.Niech organizatorzy przedstawia koszty imprezy. Moze owsiak cos „kapnie” bo trzeba bedzie zamknac nasze szpitale

  • @Marek_janusz
   A czy to są pieniądze J. Owsiaka czy ludzi wrzucających do puszki? ;> i ile % z tego idzie na sprzęt? bo nie dosłyszałem.

 1. OWSP nie jest organizacja charytatywna, bo Owsiaki zarabiaja na tym grube miliony. Pytanie do nowodebskich organizatorow-ile bedzie nasza spolecznosc kosztowala ta imprezka, bo watpie aby goscie wystepowali gratisowo. Ponadto jak ma sie kupowanie sprzetu dla niemowlakow do deklaracji Owsiaka, ze popiera zabijanie nienarodzonych i eutanazje. Nie dajmy sie zwariowac, ze bez Owsiaka dzieci beda umieraly.A wszyscy wiemy, ze za jeden kupiony przyrzad szpital ma obowiazek umiescic naklejki na innym sprzecie. NSA nakazal Owsiakowi przedstawic dokumenty z dzialalnosci. I tak moge wyliczac. Prosze tylko organizatorow o przedstawieni kosztow imprezy, bo to przeciez NASZE PODATKI i prosze nie pisac,ze to indywidualna sprawa. Czas antenowy w TV tez jest z naszych abonamentow. Dlaczego takiej oprawy medialnej nie maja inne akcje i organizacje. Bo ludzie pragna igrzysk i maja czyste sumienie gdy wrzuca kilka zlotych do puszki.

  • A może poproś rządzących o przedstawienie kosztów imprez typu powitanie żołnierzy USA, posiedzenia komisji smoleńskich, albo lokalnych władz w sprawie orszaku 3 króli. A płacisz ten abonament, że tak Cię to martwi? A może sama coś zrób, Na pewno nikt Cię nie skrytykuje, bo zrobisz to lepiej,

  • dlaczego mnie nie dziwi, ze moj wpis ma tyle negatywnych laików.To proste jak drut-Owsiak jest pokazywany w TV to musi być mądry i uczciwy, a rzeczowe argumenty, wyroki sądów, to”nagonka” kleru i oszołomów. Fajnie gada, są igrzyska, to po co komplikować i nie daj Boże włączać myślenie. Wolna wola.Tylko prosze pamietac, ze ta impreza byla sponsorowana z NASZYCH podatkow, a many z puszek pojda w polowie do kieszeni Owsiakow.Ale co tam- bedzie światełko do nieba dla gawiedzi

  • 2 [Vt-3,33][JK] Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę.

   3 [Vt-3,33] Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,

   4 [Vt-3,33] aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie

 2. Władze Nowej Dęby – DRAMAT, ludzie opamiętajcie się, jedna z najwspanialszych akcji charytatywnych na świecie a Wy nic? Zero wsparcia, zero informacji, toż to nieludzkie.

  • Zgadza się Wstyd i żenada naszej władzy. Cicho i spokojnie na mieście, nawet wolontariuszy nie widać Ale o to chyba chodziło, żeby się nikomu nie narazić Śmiechu warte jak wygląda dzisiejszy dzień w naszym mieście.

  • Nikt Ci nie każe się gdzieś wybierać. Chcesz pomóc – pomóż, nie chcesz pomagać daj na tacę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here