Zgodnie z planem! Turbia pokonana!

14

22-10-2012

W 13 kolejce 4 ligi podkarpackiej Stal Nowa Dęba pewnie pokonała zamykający tabelę zespół z Turbi 4-0.

Piłkarze Stali od samego początku posiadali przygniatającą przewagę ,ale to goście w pierwszej połowie stworzyli sobie dwie klarowne sytuacje , których na szczęście nie potrafili wykorzystać. Najlepszą okazję do strzelenia bramki dla Stali miał Marek, ale z najbliższej odległości trafił prosto w bramkarza. Do przerwy 0-0. W drugiej części Stal zagrała dużo skuteczniej i rozwiała wszelkie nadzieje na wywiezienie remisu z Nowej Dęby zawodnikom gości. Bramki dla naszego zespołu strzelali kolejno 53 min. Szymon Serafin 58 min. Wilk ,75 Kowal, i ponownie Wilk w 76 minucie meczu. Można było wygrać w znacznie większych rozmiarach, ale zabrało skuteczności. Najważniejsze są punkty, bo patrząc na tabelę to każde oczko może w ostatecznym rozrachunku okazać się bezcenne.

Stal Nowa Dęba – LZS Turbia 4 – 0 ( 0 – 0 )