Zmiany w rozkładzie szynobusów

8

11/10/11r./

Pociąg Resovia Lublin – Nowa Dęba – Rzeszów kursuje według nowego rozkładu jazdy.

Bartosz Bakalarz

8 KOMENTARZE

 1. A czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego mamy do czynienia z ciągłymi zmianami rozkładu jazdy PKP? Po co te zmiany i czemu mają służyć? Przecież pasażer przyzwyczaja się do rozkładu jazdy. Nie chcę korzystać z usług firmy która jest tak niepewna i zmienna.

 2. Zmienia się rozkład, ponieważ w całej Polsce trwa modernizacja torów. np: na trasie Rzeszów-Kraków rozkład zmienia się co tydzień i jakoś ludzie nie płaczą tak jak Ty.
  PKS-y też zmieniają rozkład jazdy. np: PKS Tarnobrzeg zmienia rozkład co miesiąc lub dwa.
  Proponuję zatem korzystać z samochodu lub roweru zamiast komunikacji. Możesz też skorzystać z Marcela, który ma dziennie aż 25 kursów do Rzeszowa.

 3. Nie płaczę z tego powodu ponieważ jest wiele alternatyw. Próbuję po prostu zrozumieć sens ciągłych zmian. Problem tkwi w tym, że o ile się orientuję to cały odcinek był niedawno remontowany.

 4. Odbierasz samochód z naprawy – czy on za 3 dni może się popsuć? No może. Tak samo jest z torami. Były naprawiane, a tu nagle usterka.
  Cały odcinek nie był remontowany. Remont był na odcinku Rzeszów-Tarnobrzeg, a od Tarnobrzega pociąg jedzie jeszcze 130 km.
  np: może być modernizacja torów w Gdańsku czy gdziekolwiek indziej i przez to rozkład jazdy w ND się zmienia. Wiele czynników powoduje zmiany w rozkładzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here