Zwycięstwo Tomasza Biesiadeckiego!

16

16 lipca 2012W minioną sobotę i niedziele odbyły się w Wieliszewie zawody z cyklu Mazovia 24H, w których pierwsze miejsce zajął Tomasz Biesiadecki pochodzący z Nowej Dęby reprezentujący barwy RKK OPTEAM MTB.


Fot: Facebook.com

Tomek wygrał w kategorii M2 przejeżdżając 43 rundy co daje ok 530 km w ciągu 24 godzin. Co ciekawe był to pierwszy start Tomka w tego typu zawodach.

Zawody Mazovii 24h rozpoczynają się o godz. 12:00 w sobotę i kończą o godz. 12:00 (w południe) w niedzielę (następnego dnia). Zawody rozgrywane są na oznakowanej pętli długości 13 km, o profilu interwałowym, zabezpieczonej przez sędziów i ratowników medycznych. Trasa w szczególności nadaje się do jazdy na rowerze mtb.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!!!


Przemysław Maćkowiak
.

16 KOMENTARZE

  1. Panie jeszcze lepiej poinformowany po co te szczegóły? Proszę moderatora o usunięcie 6tego komentarza bo nie wiem czemu ma on służyć. Jestem z Nowej Dęby i koniec.

  2. O widzisz jak ładnie kłamiesz… Oto filmik: http://youtu.be/4-fqX28xmas
    Powiedziano tam: [i]"NIE CHCIAŁBYM ABY ZA KILKA LAT O NOWEJ DĘBIE MÓWIŁO SIĘ MAŁA WIOSKA MIĘDZY KOLBUSZOWĄ A TARNOBRZEGIEM LUB W WERSJI KATASTROFICZNEJ MAŁA WIOSKA MIĘDZY CHMIELOWEM A MAJDANEM KRÓLEWSKIM"[/i]. Obserwując rozkład miasta, odpływ ludzi i zadłużanie gminy za pana Ordona troskę te należy uznać za zasadną.

  3. Zaczynam w pełni dostrzegać zasadność moderowania komentarzy na tego typu stronach… ludzie co Wy nie macie co robić tylko swoje żale wylewać wszędzie?

  4. Tomku szczere gratulacje i nie zawracaj sobie głowy tymi durnymi wpisami. Piszą je ludzie, mali, leniwi, chorzy z zazdrości, których jedynym dokonaniem są, równie małej wartości wypowiedzi na tym forum.
    Nie patrz na to i rób swoje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here