Życzenia świąteczne od posła Marcina Warchoła xvideo

41

 

Wraz z nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego składam mieszkańcom Nowej Dęby najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie. Wierzę, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Tobie i Twojej Rodzinie w Nowym Roku. Niech w każdym dniu dane Ci będzie odnaleźć Boga, a wraz z Nim szczęście. Gwiazda Pokoju niech nam drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna nas wszystkich.

Marcin Warchoł
Poseł na Sejm RP wraz z rodziną

41 KOMENTARZE

  • pisz za siebie, innym nie wkładaj do ust słów których nie powiedzieli. Żeby było wyraziście – nie cała Nowa Dęba. Gdy zarobi na życzenia tym co zrobi, a nie tym kto go finansuje, to wtedy będziemy ścigać w tych życzeniach.

  • Kwik ubecji. Oczywiście, że nie cała Dęba, w końcu na KO i predrałuf ktoś tu głosował, i dalej psuje POwietrze na forum.

 1. Zgaśnie blask niejednej postaci z przeszłości Nowej Dęby brawo nowa rada! Jest nadzieja na zmiany w gminie, a stare władze z burmistrzem O. niech się zajmą jakaś robotą pożyteczną.

  • Może napiszesz jakie zmiany co bys jrszcze zrobił.Malo nie zrobiono nie da sie wszystkiego zrobic od razu .Brakuje przede wszystkim mieszkan co powlonno byc robione oddawna jakos nie widze dzialanoa.nowej rady mysleze ta rada to bedzie jedna wielka porazka dla naszego miasteczka rok minie i bedzie to samo co jest nic nie zrobicie jedno co ppszlo super to likwidacja SM i zadnych oszczednosci tylko zostaly powielone koszty .Wyglada na to ze powinna byc bo zyskow z tego zadnych.Ta rada to żolnierze szeregowi pana xxx….

  • Co z tego ze nowa czy do tej pory zglosili jakis dobry projekt dla naszego miastwczka czy gminy trzeba pamietac o calej gminie.

  • Jak czytam, że brakuje mieszkań, to wspominam sobie czasy, że płakano, bo nie ma lokali pod działalność.

 2. a kto to jest, ze tak wszyscy dostali rozwolnienia na jego temat ? Poza tym że gość ma lakierowany uśmiech rodem z Hollywood fundowany przez partię rządzącą, to co on takiego jest ?

 3. Szanowni Mieszkańcy Dziś Boże Narodzenie
  W tym niezwykłym dniu życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
  marian

 4. Panie posle kiedy przestana rosnac ceny bo wielu zostalo na swoim i nie dostali od rzadu tego co dostali mlodzi lenie i nieroby nam rzucono ochlap w postaci jednego procenta za co slicznie nie dziekujemy wiele starszych musi po oplatach przezyc jak zebrak za pare zloty i mozna by tak bez konca pomalu ceny zaczynaja byc lub juz sa za drogie dla tych co pracuja za granicami kraju w bogatych krajach.Kiedy kapitalisci z nowej deby będą nas wyzyskiwac w soboty i niedziele bo i tacy są.

 5. śmieszne my nie chcemy od niego życzeń my mieszkańcy niechcemy go w dębie i gminie powiecie złodziej tkłamca tak jak całe pisiory złodzieje przekręty robia zadłużylim zniszczyli kraj najgorszy rząd i partia a na dzieci terz bierze 500 plus .

  • Wypowiadaj się za SIEBIE, a nie w imieniu mieszkańców ND!!!!! Jesteś ŻAŁOSNY !!! Jeżeli czegoś nie jesteś pewny, to po prostu nie pisz (chodzi mi o 500+). To, że ma dzieci wcale nie oznacza, że musi pobierać na nie pieniądze.Tobie nikt do portfela nie zagląda.

 6. Dziękuję za życzenia i mam pytanie przy okazji, jak tam ma się sprawa etatów w komisariacie załatwionych jednym telefonem w trakcie kampanii wyborczej ? Czy mogę czuć się już bezpieczne po likwidacji SM.

 7. Moje Zyczenie jest aby Pan Warchol wystartowal w Wyborach Prezydenckich i zostal Prezydentem RP. Panie Posle cale ale to calutkie Podkiarpacie bedzie na Pana glosowac

 8. Miły gest godny wszechoogarniajcej Youtubacji Facebookacji itd. ;-) nie zmienia faktu, że to typowy Karierowicz 2.0. wie co trzeba mówić by zyskać w oczach tłumu… realnych działań = faktów brak….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here