Zygmunt Żołądź rezygnuje ze stanowiska wiceburmistrza!

53
Zygmunt Żołądź odczytuje oświadczenie o rezygnacji.

Od 1 lutego Zygmunt Żołądź nie będzie już zastępcą burmistrza Nowej Dęby Wiesława Ordona. Oświadczenie o rezygnacji ze stanowiska odczytał podczas czwartkowej sesji Rady Miasta. 

Zygmunt Żołądź nie będzie już wiceburmistrzem Nowej Dęby. Na dzisiejszej sesji rady miejskiej oficjalnie zrezygnował z pełnionej funkcji. Jako powód rezygnacji Zygmunt Żołądź podał co raz częstsze ataki personalne zarówno na niego jak i jego rodzinę. Wiceburmistrz podkreślił także że w ostatnich latach kilkukrotnie kierowane były wobec niego sprawy do sądu rejonowego oraz okręgowego. Miało to związek z upublicznieniem danych osobowych w artykule zamieszczonym na stronie urzędu miasta i gminy pod koniec grudnia 2013 roku. Jak zaznaczył Zygmunt Żołądź pomimo dostosowania się do wyroku sądu nakazującego przeproszenie mieszkańca którego imię i nazwisko znalazło się w tym artykule, i wpłaceniu na jego rzecz kaucji oskarżeń przybywało

Źródło: Leliwa, Tygodnik Nadwiślański

53 KOMENTARZE

 1. Weźmie dotacje i się odkuje. Nic w przyrodzie nie ginie. Zawsze był dobry w dotacjach, chociaż ostatnio mu zabierali. To znaczy gminie zabierali dotacje za jego wyczyny. Zyga to zawsze był społecznik.

  P.S. Panie Zygmuncie, załatw pan jeszcze te piłeczkę do piłkarzyków nad zalewem, żeby była tam jakaś na stałe.

 2. Chyba nie da się już dłużej ukrywać przekrętów na gminnych inwestycjach. Chyba jednak szambo się wylało. Zyga jednak honorowy bo bierze to na siebie. Jego pryncypał dalej udaje, że się nic nie stało. Jego pryncypał dalej woli opowiadać, że \”on jest tylko burmistrzem\” i wprawdzie ma większość w radzie, poparcie księży i biskupów, przyjaciół starostów, przyjaciół posłów, kumpli marszałków, do tego kupione media lokalne .. ale jakaś mityczna opozycja w postaci jednego chłopaka \”zabiera mu dotacje\” i wogole mimo tych wszystkich atutów jakie wymieniłem ten jeden \”złowieszczy\” typ wszystko im psuje. To jak jeden chłopak, całą waszą armie posłów i radnych i mediów rozwala, to co z was za rycerze jeśli gołą dup** jeża nie zabijecie.

  • Przestan plotkowac nie znasz faktow.on dalej bedzie robil projekty dla takich zygmuntow i dobrze z tego zyl a zastepca zostanie swiety walety
   ..

 3. Co teraz pocznOOO uczciwi wykonawcy bez uczciwego zastępcy?
  Jak teraz będą robione UCZCIWE INWESTYCJE bez uczciwego zastępcy?
  Jak teraz zapłacić za 3 słupki 25 tysięcy i za dwa toi toie 200 tysięcy?
  Czy Pan Zygmunt będzie teraz handlował firankami poza urzędem ?
  Czy będzie to robił jako \”wolontariusz\” czy zawodowiec?

  • Ślepi czy co ??? Wiecie ludzie – o ile taką kategorią można się posługiwać, co to znaczy przetarg/konkurs ???

 4. Brawo Zygmuncie,twoja biała flaga oznacza przyznanie się do wszystkich występków w twojej karierze samorządowca,czekam na dalszy rozwój spraw twych

 5. Mam propozycję powspominajmy naszego odchodzącego bohatera.Czy pamiętacie jego jakieś najlepsze teksty ?
  Proponuję :
  \”to się jeszcze zagęszcza\”

  • To side jescze zageszcza to przeciez Ordon gadal. Żoladz mowił tak: naprawdę nie wiem jak to sie stało ze komisja nie widziała tych krzywych murków. To było w TVP Rzeszow

  • Zatroskany marketingowiec doradca – ludzie jak można się tak tłumaczyć ????
   Druga głupota jaką słyszałem to : ,,,że jego szef nic o tym nie wiedział ! – a to dobre !
   Jak można taki kit ludziom wciskać ? Wstydź się burmistrz ! Wstydź ! Cały urząd się z was śmieje ! I całe miasto też !

 6. APEL O POZOSTANIE NA STANOWISKU ! ! !

  My, UCZCIWY WYKONAWCY I UCZCIWI INSPEKTORZY NADZORU, zwracamy się z APELEM do Pana Burmistrza Wiesława Ordona o nie przyjmowanie dymisji swojego uczciwego zastępcy. Przyjęcie rezygnacji, oznaczać będzie olbrzymią stratę dla realizacji uczciwych przedsięwzięć inwestycyjnych w gminie Nowa Dęba. Pan Zygmunt Żołądź oznaczył się na inwestycjach gminnych, szeroką wiedzą specjalistyczną w zakresie procedur finansowania przebiegu procesu inwestycyjnego od momentu przygotowania przetargu, przez etap wyłonienia uczciwego wykonawcy, aż po proces budowlany. W szczególności odznaczył się niebywałą uczciwością, transparetnością i troską o dobra mater… tzn. o dobro gminy!!! Nie wyobrażamy sobie dalszego uczciwego funkcjonowania, bez Pana Zygmunta Żołędzia. Jego odejście jest niepowetowaną stratą dla wszystkich uczciwych wykonawców i inspektorów nadzoru.

  W imieniu całej społeczności przekrętowo… tzn przetargowo-budowlanej, my niżej podpisani:

  Waldek – wykonawca
  Sławek – inspektor
  palestra tarnobrzeska
  i wszyscy zaangażowani w uczciwe procesu budowlane

 7. Pan Ostapko i Spółka … nie dostali się do władzy i teraz kąpią dołki pod kim popadnie, ale w końcu przyjdzie kryzka na Matyska!

  • A Pan Żołądź i Spółka się dostali do władzy. Mają za sobą większość w radzie, przyjaciół posłów, starostów i prokuratorów. Mają poparcie księży i super wynik w wyborach. I co im dzisiaj z tego w obliczu prawdy i faktów? PRAWDA ZWYCIĘŻY.

  • Przyjdzie kryska za trzy lata i sam osobiscie urzadze taka negatywna kampanie ze popamieta ruski miesiac a moze i dluzej, bo szkodnikow co dzialaja na szkode Miasta nalezy tepic z cala moca

  • Za 3 lata będzie juz dawno po wyborach hehehe. Ja tez zrobię Ordonowi negatywna kampanie, ale nie jestem w stanie przebić Zygmunta Zolądzia w szkodzeniu wizerunkowi swojego szefa. ŻOŁĄDŹ TO CHYBA NAJLEPSZY AGENT OPOZYCJI !!! Rozwalił Wiesia bezpowrotnie. Nie ma możliwości wygrzebac się z tego.

 8. Witam , wczoraj w godzinach po Południowych został zgubiony portfel z dokumentami , znalazce prosze o pilny kontakt na numer telefonu 605-933-373
  z góry dziekuje

 9. pewnie Wyborca jest pracownikiem urzędu lub jednym z tych maszynek do glosowania . Kolego wyborca korytko coraz bardziej ucieka , i zaczynają się pokwikiwania

  • rondo zasrana twoja sprawa czy jestem pracownikiem czy nie,nos wsadz swojemu LOSIOWI do DUPY

  • Język, jaki używasz pozostawia wiele do życzenia i nie najlepiej niestety świadczy o tobie, wyborco.No ale cóż tej \’klasy \”ludzie , to elektorat miłościwie nam panujących.

 10. Drodzy Radni Miasta Nowa Dęba,
  My mieszkańcy zwracamy się do Was kolejny raz, niech burmistrz zechce posłuchać głosu mieszkańców miasta i niech ustawi w końcu zegary lamp ulicznych bo ciemności egipskie w naszym miecie okrutne. idąc rano do pracy można zęby powybijać, ślisko a na dodatek CIEMNO JAK W ……
  Człowiek, który ma na 8 do pracy nie zrozumie tego co ma na 5, 6 czy 7 . dzieci idąc rano do szkoły mają problemy z przejściem przez ciemną drogę – tylko czekać aż się coś wydarzy !
  No ale jak człowiek, który nie mieszka w tym mieście ma zrozumieć problemy miejskie ?

  • Rudolfie, do urzędu ? Do kogo ? Do radnego, którego ? Mój jest przybocznym burmistrza, nie słucha SWOICH WYBORCÓW ! Zdecydowanie wole napisać tu na infonowadeba.pl bo czytają ten portal wszyscy – więc jest nadzieja, że w końcu ktoś zauważy problem oświetlenia miasta !
   Elektryku !
   Nie zachciało się mieszkańcom światła w dzień ! Ale potrzebujemy go nad ranem, wtedy kiedy ludzie idą do pracy a dzieci do szkół. Widzę elektryku, że wstajesz za dnia, więc to oświetlenie nie powinno być twym zmartwieniem.

  • Widzę, że \”Odpowiedz\” smacznie śpi o 6 rano, bo może jest widno ale na innych współrzędnych geograficznych niż Nowa Dęba :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here