15-LATEK RANIŁ SCYZORYKIEM MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY ZWRÓCIŁ MU UWAGĘ

5

Na 3 miesiące do schroniska dla nieletnich trafił 15-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Młody mężczyzna ranił scyzorykiem przechodnia, po tym jak zwrócił nastolatkom uwagę, że głośno się zachowują. Ranny 29-latek trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali nastolatka i przedstawili mu zarzut popełnienia czynu karalnego.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w Nowej Dębie. Około godz. 19, przed jednym ze sklepów mieszczących się przy Alei Zwycięstwa, oczekiwał na znajomego 29-letni mężczyzna. W tym czasie, kilka metrów dalej stała grupa nastolatków, która zachowywała się dość głośno i agresywnie. Mężczyzna postanowił zareagować, zwrócił uwagę nastolatkom, aby ściszyli muzykę i się uspokoili. Wówczas pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, w pewnym momencie, jeden z nastolatków scyzorykiem zadał ciosy w klatkę piersiową i brzuch 29-latkowi.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Okazał się nim 15-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli scyzoryk, którym zraniony został 29-latek. Mężczyzna z ranami ciętymi klatki piersiowej i brzucha trafił do szpitala.

Nieletni został zatrzymany w policyjnej izbie dziecka, podczas przesłuchania przyznał się policjantom do popełnienia czynu karalnego.

Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym Sąd Rodzinny i Opiekuńczy w Tarnobrzegu podjął decyzję o umieszczeniu 15-latka na okres 3 miesięcy w schronisku dla nieletnich.

Źródło: POLICJA

5 KOMENTARZE

  1. co za czasy…
    Brawo Sąd!!! Najlepsza decyzja jaka po takim zdarzeniu mogła zapaść. Co by było, gdyby Sąd go zwolnił??? Jak zachowali by się inni jego rówieśnicy, wiedząc, że za ugodzenie nożem nic mu Sąd nie zrobił tylko wypuścił do „mamusi” i „tatusia””’

  2. Brawo dla dzielnego 29 latka który pobił 15 letnie dziecko, bo za głośno muzyki słuchał prawdziwy bohater, odznaczyć go powinni

  3. Podobno jest jakiś świadek który uczestniczył/widział całe zdarzenie???
    Jeżeli ktoś ma o nim informacje i wie kim on jest proszony jest o kontakt z Policją w Nowej Dębie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here