JECHALI ZBYT SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM – ZATRZYMALI ICH POLICJANCI Z GRUPY SPEED

5

Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcy, poza utratą praw jazdy, otrzymali mandaty, a na ich konta trafiły punkty karne. Lekceważąc obowiązujące przepisy narażamy siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

Nadmierna prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie, zarówno dla nas samych, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tarnobrzescy policjanci z grupy SPEED stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Podczas minionej doby, policjanci zatrzymali na drogach powiatu tarnobrzeskiego dwóch kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

  • W poniedziałek po godz. 8, policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki skoda. Do zdarzenia doszło na drodze w miejscowości Alfredówka (w gminie Nowa Dęba). 23-letni mężczyzna kierujący samochodem jechał z prędkością 131 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 81 km/h.
  • Tego samego dnia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego kierowcę osobowej toyoty. Mieszkaniec Rzeszowa jechał przez gminę Nowa Dęba z prędkością 108 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h.

Kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości na 3 miesiące stracili swoje prawa jazdy, otrzymali mandaty i punkty karne.

Pamiętajmy
Brawura i nadmierna prędkość to główne przyczyny wypadków, które mogą mieć dramatyczne skutki. Świadome narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych uczestników ruchu stanowi rażący brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku.

5 KOMENTARZE

    • Nie podniecaj się tak że cię nie zatrzymali. Kmiotki jeżdżą na osiole a te bogatsze mają wóz drabiniasty. Ale oni mają też nazwisko, więc to ciebie nie dotyczy. A na osiole z tym rozrzutnikiem nie przekroczysz prędkości, więc nie wzniecaj się….Zresztą, smród gnoju skutecznie ich od ciebie odpędzi…

  1. Mowa jest o 2, którzy jechali ponad 50 km/h w zabudowanym. Większość stara się jednak nie przekroczyć tej 50tki więcej :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here