Rozmawiali o bezpieczeństwie imprez w powiecie

6

,,Bezpieczeństwo imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie powiatu tarnobrzeskiego” tematem konsultacji społecznych przeprowadzonych w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu przez Komendę Miejską Policji w Tarnobrzegu. W spotkaniu uczestniczył wicestarosta tarnobrzeski Krzysztof Pitra. 
Podstawowym celem planowanych konsultacji było przedstawienie stanu bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu tarnobrzeskiego w 2015 roku oraz współpracy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa imprez sportowych i artystycznych na terenie powiatu. Pod lupę wzięto rozgrywki sportowe, które wzbudzają najwięcej emocji wśród kibiców, ale także dożynki inne imprezy plenerowe, których uczestnicy nie zawszą dozują odpowiednią ilość alkoholu. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy domów kultury, prezesi klubów sportowych i organizacji pozarządowych.

/PT, rek

6 KOMENTARZE

  1. Jest bezpiecznie, bo nikomu się jeszcze nic nie stało ! Tzn. należy poczekać aż się coś stanie i na tych danych opracować co… ?
    Schematy i procedury już dawno temu zostały ustalone tylko należy przestrzegać litery prawa (ustawy i rozporządzenia).
    … a z tym, nawet ci co go ( tj. prawo) ustalają mają największe problemy.

  2. Panie Starosto, zajmujesz się pan bezpieczeństwem dożynek ! jaja sobie robisz ?
    Spójrz pan na swoje podwórko, skontroluj pan obiekty sportowe, remizy straży pożarnej, szkoły i te wszystkie organizacje, które mają dbać o nasze bezpieczeństwo, zrób pan tam kontrolę i sprawdź tą kadrę która rzekomo ma dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Ilu tych fachowców ma odpowiednie kwalifikacje ?

  3. Teraz to tylko poprawne komentarze pisać należy,bo innych już nie puszczają. Zero rzetelnej oceny zero krytyki, Jak za Stalina Lenina i Gomółki itd. KASA jednym słowem, kasa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here