3,5 PROMILA U ROWERZYSTY Z NOWEJ DĘBY

14

Podczas ostatniego weekendu policjanci ruchu drogowego prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwy weekend” na drogach powiatu, mundurowi skontrolowali ponad 280 kierujących, wyeliminowali z dróg 3 rowerzystów, którzy mimo wypitego wcześniej alkoholu wsiedli za kierownicę jednośladów. Rekordzistą okazał się 55–letni rowerzysta z Nowej Dęby. Badanie urządzeniem wykazało blisko 3,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Przez dwa dni, w sobotę i w niedzielę, tarnobrzescy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy weekend”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie miasta i powiatu tarnobrzeskiego. Sprawdzili stan trzeźwości 281 kierujących. Podczas działań ujawnili 3 rowerzystów, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę jednośladów pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Rekordzistą okazał się 55-letni rowerzysta. Mężczyzna jechał jednośladem ulicą Sikorskiego w Nowej Dębie, mając 3,46 promila alkoholu w organizmie. Teraz o losie mężczyzny będzie decydował sąd.

14 KOMENTARZE

 1. Była impreza były napoje więc co się dziwić . Ale po co w tym okresie Trzeźwy weekend . Kiedy ludzie mają się odstresować po pandemii wysokich cenach , lata temu z Huty Komorowskiej jak wracali wentylki odkręcali a teraz Bandyta ….

  • Była okazja podnieść policyjne statystyki wykrywalności kierujących pojazdami w stanie po spożyciu alkoholu?Była!Były imprezy nad zalewem?Były!Więc trzeba było zacząć polowanie na jeleni.
   A tak na marginesie.@Grześ,gdyby taki rowerzysta z prawie 3,5 promila alkoholu we krwi webał się pod koła samochodu i skasował Ci przód Twojej skorupy to byś był dla niego tak pobłażliwy jak w powyższym wpisie?Koniowi to powiedz,ma duży łeb to może zrozumie.

  • Ludzie Wyście oszaleli już normalnie . Najlepiej Wszystkich pozamykać w Domu i mleko dać do picia . A co będzie po Dożynkach na każdym skrzyżowaniu Policja i akcja Alkomat . Wszystko jest dla Ludzi ubliżał robił zadymy …..do domu zmierzał . Powinni go od eskortować i dać chłopu Żyć

 2. Powinien się zgłosić do organizatorów i sponsorów tej imprezy o Pomoc prawną. Gdyby nie ta impreza i ceny siedział by na dupie w domu lub siano grabił

 3. Wandale drą Mordę nad Zalewem Tutaj Policja nie ma odwagi kogoś ukarać Śmiech normalnie wszystko dla statystyki a tam gdzie potrzeba Strach w Oczach. Trzeba do . P. Kamińskiego napisać że Nasi są Najlepsi w Rowerzystach

  • Dokładnie.Niech lepiej zlodzieji łapią,bo już kradną w dzień przy kamerach. Tydzień temu mi ukradli reklamowke z zakupami zostawiona w sklepie i cisza do tej pory!!

 4. Brawo dzielne geSStapo w niebieskich uniformach, dzięki wam czuję się bezpiecznie! Łajzy tylko rowerzystów potrafią gnębić!

 5. A co miał jechać samochodem ku…a. prawidłowa obywatelska postawa wypiłem to jadę rowerem I jeszcze mu doje..li bo trzeba statystyki na koniec miesiąca wykazać, brawo panowie strusie prafa…

 6. Dokładnie..tylko umieją łapać rowerzystów! 23.06 zgłosiłam kradzież reklamowki z zakupami zostawionej w Galerii nad Nilem i cisza do dziś.Chociaż niby kamery mają to nie umieją zlodzieja złapać albo im sie nie chce za to brać.A takie cwaniaki chodzą i kradną cudze rzeczy! A jak ja bym coś ukradła to zaraz by policja była!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here