Bestialski mord psa. Policja szuka sprawców

34

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie poszukują sprawcy bestialskiego mordu psa. Zwierzę zostało znalezione na drodze gruntowej pomiędzy miejscowościami Alfredówka i Tarnowska Wola. 

Sprawa wyszła na jaw wczoraj. Policjanci otrzymali zawiadomienie o odnalezieniu pół przytomnego psa. Zwierzę zostało porzucone na polach w sołectwie Tarnowska Wola. Obrażenia na ciele psa wskazują, że zostały one zadane przez człowieka. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, pies musiał zostać uśpiony. Stąd też apel do mieszkańców Nowej Dęby, oraz okolicznych wsi o pomóc w rozpoznaniu sprawcy tego czynu. Być może ktoś z Państwa poznaje zwierzę i pomoże namierzyć jego właściciela. Prosimy o szerokie udostępnianie tej informacji, która miejmy nadzieję przyczyni się do szybkiego schwytania sprawcy śmiertelnego pobicia psa.

Wszelkie informacje można przekazać dzwoniąc pod numery telefonów: 478253030, lub:506 322 496 . Anonimowość gwarantowana.

34 KOMENTARZE

    • w 2019 w Polsce stwierdzono 11 przypadków wścieklizny: 10 u nietoperzy i 1 (słownie: jeden) u lisa w woj. lubelskim. Lis nikogo nie pogryzł. Statystycznie bardziej prawdopodobne jest, że zabije cię ukrainiec spadający z nieba niż że umrzesz na wściekliznę w wyniku pogryzienia przez lisa.

  1. Oj tam, jak małolata zapłaci, to „wójt” odstąpi od wniesienia oskarżenia. Mam rozumieć, że jak się znajdzie morderca tego psa i zapłaci, to Ordon też odstąpi od oskarżenia? A tak swoją drogą, to musi być jakaś szycha w ND, bo w innym razie ten ignorant nawet na spotkanie by się nie umówił.

    • Jak można??? Dlaczego on podejmuje decyzję za mieszkańców!!! To nasze mienie a nie jego! Ciekaw jestem czy wycofał by ściganie gdyby jej milicjanci nie namierzyli. Śmiech nas sali! Panie Burmistrzu od razu powinien Pan się poddać do dymisji. To że rodzice zapłacili dobrze o nich świadczy a ona karę powinna ponieść – chociażby prace społeczne, a z tego co wiem to za to przestępstwo Sąd mógłby orzec taką karę!!!

  2. Co za wieś!!!! Co za mentalność wieśniaka!! Zero kastracji, najwiecej porzuconych znajd to chyba właśnie z tamtych okolic, z tego co obserwuje… a teraz takie coś… mam nadzieje ze się znajdzie!!!

    • A z budy stalowskiej do tego miejsca nie jest tak daleko,to musialbyc ktos miejscowy znajacy dobrze teren.

    • Dlatego bardziej się obawiam mentalności polskich katotalibów- radykalnych pisiorów niż tych od Mahometa, tak na wszystko u nas w kraju w szerszej perspektywie patrząc .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here