Szpital zyska nową drogę dojazdową, parkingi i oświetlenie

19

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon ogłosił przetarg na zadanie pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Skłodowskiej Curie w Nowej Dębie w zakresie wykonania zatok postojowych, przebudowy jezdni oraz budowy oświetlenia ulicznego„. 

Ulica prowadząca do lecznicy zyska nową nawierzchnię asfaltową i to czego najbardziej brakowało czyli oświetlenie – mówi wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Serafin, z którego inicjatywy wpisano to zadanie do tegorocznego budżetu. –W tej chwili czekamy na oferty potencjalnych wykonawców. Można je składać do 12 kwietnia bieżącego roku – dodaje.

W związku z podjęciem przez Radę Miejską decyzji o realizacji tego zadania, w celu zwiększenia funkcjonalności i dostępności terenów przyszpitalnych, Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu zobowiązało się do przesunięcia ogrodzenia lecznicy w kierunku szpitala, co zwiększy liczbę miejsc postojowych.

 

 

19 KOMENTARZE

  • Dla ciebie zrobimy wyjątek. Zrobimy wszystko abyś tam doszedł, i jeszcze więcej zrobimy abyś już nie wrócił…

  • Droga dojazdowa i parking potrzebne są popularne to aby wszelkiej maści kołki (T)tobie podobnymi nie parkowali pod samymi drzwiami oddziałów.Taki kołek jakby mógł,to by na oddział szpitalny swoją skorupą (czytaj samochodem)wjechał.

  • @Sadin

   Droga dojazdowa i parking potrzebne są po to aby wszelkiej maści kołki (T)tobie podobnymi nie parkowali pod samymi drzwiami oddziałów.Taki kołek jakby mógł,to by na oddział szpitalny swoją skorupą (czytaj samochodem)wjechał

 1. @Sadin

  Przejdź się kołku na teren szpitala przy ul.Kościuszki (oddział wewnętrzny,gdybyś nie wiedział)Wybudowano duży,nowy parking a i tak zmotoryzowane kołki,bez prawa jazdy również bo ich przywiozła rodzina parkują….przed samymi drzwiami oddziału lub wzdłuż wysepki gdzie są dwukierunkowe pasy ruchu.Nie są osobami niepełnosprawnymi,o nie,rączo zasuwają po wyjściu z pojazdu. O klientach hali targowej nie wspomnę gdyż i oni parkują tam swoje skorupy.
  Cóż,kołkom (T)twojego pokroju nic nie pasuje,ważne żeby zamieścić komentarz komuś doj. . .ć
  Cóż,jaki portal tacy i komentujący.

 2. @moherevil, tak się składa że jest wolna izolatka na odcinku,,b”tutejszego oddziału psychiatrycznego.Czekam więc czubku na (C)ciebie,kaftanik i pasy przygotuję,będą o wyznaczonej porze w gotowości.

 3. A czy ktoś wie jak wynająć bądź wydzierżawić garaż przy szpitalu wewnętrznym?? Tyle osób prywatnych z nich korzysta miedzy innymi pewien znany policjant, czy odprowadzają jakieś opłaty dzierżawne???

  • @Sędzia pokoju, przy oddziale wewnętrznym mimo dużych miesięcznych opłat miejsc garażowych brak. Są za to wolne miejsca w prosektorium, w chłodni tam zapytaj o wynajem i stawkę.Tylko jeden problem że ciasno i tylko cztery miejsca.Lecz nie martw się,rotacja duża to się szybko załapiesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here